Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada Shanks'ın ne kadar değer verdiğini mi tartışıyoruz yoksa istemenin ego ile alakalı olup olmamasını mı, ikisi farklı şeyler çünkü.
İstemenin egoyla ilgili olup olmaması tartışılır. Lakin Shanks'ın Marco'yu istemesinin altındaki sebep ne olursa olsun BM gibi balık koleksiyoncusu edasıyla tayfasına adam istemediği için Shanks'ınki daha masum kalıyor. Bunu demek istiyorum.

İstemenin egoyla ilgili olup olmaması tartışılır. Lakin Shanks'ın Marco'yu istemesinin altındaki sebep ne olursa olsun BM gibi balık koleksiyoncusu edasıyla tayfasına adam istemediği için Shanks'ınki daha masum kalıyor. Bunu demek istiyorum.
Yoo tartışılmaz, niye tartışılsın? Ego kelimesine yeni bi anlam falan mı yüklüyorsun? Yoksa yanlış bir kelime seçimi mi, yoksa gayet ego yani. Göreceli bir şey değil.

Tüm ırkları barış içinde bir yerde yaşatma hayali. 5 yaşından kalma bir hayal

Shanks Marco'yu kendi tayfasına davet ederken tayfasını güçlendirmek maksadıyla bunu yaptığını düşünüyorum.Linlin'in King'i kendi tayfasına davet etmesi ise direk kadının tüm ırkları toplama hastalığıyla alakalı bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık