Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde Tama gözüküyormuş. Güzel. Olması gereken bu bence. Sadece bu kızın draması bile yeterliydi aslında. Sonrasında milyon tane gereksiz drama ekleyince bu kızın draması da etkililiğini yavaştan kaybediyordu. İyi oldu gösterilmesi.

Bölümde Tama gözüküyormuş. Güzel. Olması gereken bu bence. Sadece bu kızın draması bile yeterliydi aslında. Sonrasında milyon tane gereksiz drama ekleyince bu kızın draması da etkililiğini yavaştan kaybediyordu. İyi oldu gösterilmesi.
Tama'nın ne draması var, Ebisu halkına kıyasla? Hatta Oda'nın son zamanlarda yazdığı en iyi dramdı bu smile mevzusu. Oda çok güzel bağladı. Hikaye olarak gelişmeye daha müsait bir yapıya sahip.

Son düzenleme:
Dopdolu bölü :sapkali:

Edit: Artık bu kadar dolu bölümler gelmesin, elimiz ayağımız birbirine dolanıyor iş yapamıyoruz, ayıptır :artiz:

Tama'nın ne draması var, Ebisu halkına kıyasla? Hatta Oda'nın son zamanlarda yazdığı en iyi dramdı bu smile mevzusu. Oda çok güzel bağladı.
Bana göre de Tama'nın mevzusu daha kaliteliydi...:bilmem:Zevkler ve renkler meselesi.

Dış dünyadan Wano'ya gelen ender karakterlerden birisiyle bağ kuruyorsun ve yıllarca onu bekliyorsun, adamın öldüğünü bilmeden falan. Kızın hayatı başlı başına dram bence. Beni daha fazla etkiliyor bu tarz olaylar. Smile mevzusunda Killer'ın olayı etkiledi beni. Diğerleri o kadar etkilemedi. Benim şahsi görüşü tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık