Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949: Mumya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyoshiro Oden'in tarafında orası kesin.

Orochi'yi korurken bile aslında savaş büyümesin her şey festival gününe kalsın diye savunuyordu muhtemelen.

Ama Denjiro çıkar mı bilemem. Ben Koshiro çıksa daha iyi olur hikayeyi iyi bağlamış olur kanaatindeyim.
Bu Zoronun Snatch seysinden Kuri Lehcesi falan mevzuu var. Koshiro olabilir belki Kurili. Da Kiku haklarında güzel konusmuyordu sanki. Denjiro olsa böyle konuşur muydu emin değilim.

Yani genel toparlama olarak diyorum, sulong formsuz Inu ve Neko, bana Kawamatsudan daha sağlam ilk izlenim verdi.

Bu Zoronun Snatch seysinden Kuri Lehcesi falan mevzuu var. Koshiro olabilir belki Kurili. Da Kiku haklarında güzel konusmuyordu sanki. Denjiro olsa böyle konuşur muydu emin değilim.

Yani genel toparlama olarak diyorum, sulong formsuz Inu ve Neko, bana Kawamatsudan daha sağlam ilk izlenim verdi.
Ashuradan da sağlam olabilirler. Bunlar 9 kın olmasının yanında ayrı bir ırkı da temsil ediyorlar ve o ırkın tepelerinde yer alıyorlar.

Ashura'nın gücü uzun bir dövüşte belli olur. Neko'da kaldırıp atıyordu Jack'i ama Inu ile beraber dinlene dinlene dövememişler Jack'i.

Dediğin detay doğru. Koshiro'nun ünü iyi olmayabilir. Bu durumda olay yine Kyoshiro'ya kalıyor. Ya da şu gece yarısı bilmem nesi de olabilir. İkisi aynı kişi olabilir mi? Bilinmez.

Killer'ın başına gelenlerden sonra yaşama isteğini kaybetmiş ve bir kaşık suda ölüme terkedilmiş Kid'in gözlerindeki yıkıklık muazzam .
Hele Raizo'nun , Luffy abinin selamı var dercesine anahtarları vermesi... çok mu onur kırıcı oldu ne .

Yasuie ise cidden boşa öldü ha .Son savaşa 8 gün kaldı diyor . Koca 8 gün boyunca UDON Mahkum Madenleri'nden hiç mi haber alınamayacak ? Hasır Şapka Korsanları ifşa olmuş . Çiçek Başkenti karışmış durumda . Big Mom Onigashima'ya götürülüyor . Big Mom korsanları Wano'ya girmek için fırsat kolluyor.
Yani Canavar Korsanları her türlü teyakkuzda . Oniwabanshu da Usopp'u yakalayıp öttürürse tam olur .

Son düzenleme:
Luffy neden* kes şunu diyor :S gidip indirse ya herifi salak mı bu çocuk :S

Luffy burda Zoro'nun bayılmasının ardındaki gizemi net şekilde yok etmiş, "O mahkumlar iyi beslenmedikleri için zayıf durumdalardı zaten!!"

Kiku'nun aurası güzel :/

Kappamatsu'nun ağzı şirin duruyor :>

Bu bi BNHA göndermesi mi :T Almight Reyizzzzzz!!!

Son olarak, Luffy böyle konuşmaz mangaka karakterini bozdşhsfadbsınşmoasp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık