Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kisinin kendi bedenini degistirmesi (kadindan erkege donusmesi yada tam tersi) sonra bedenini kiralamasi (fahiselik) bunlar bana gore bozulmuşluktur ki sürekli gözümüze bu fikirlerin sokulmasına karsiyim. Yoksa kimseye zarar vermeyen kendi halinde takılan bu kişilere bi laf yaptığım yok.
Bozulmuşluk?
Cinsel yönelim ve tercihlerden bahsediyoruz. Kimseye zararı olmadığı sürece bu kadar dışlamak bana yanlış geliyor.
Oda'nın bu konuda illa bir yönünü eleştireceksek uzaydan bile görünen seksitliğini ve kadın düşmanlığını eleştirmek fazlasıyla yeterli olur bence.

İşte böyle bir kraldır Luffy.

Tercih doğru ifade değil ama yönelim doğru.

Diğerlerine katılıyorum.
Sayenizde efenim.:sapkali:

Erkek olduğunu anladıktan sonra tekmeyi basması gerekiyordu. Orada verdikleri tepki bile değil. :/ Veyahut geberin diye el hareketi çekecekti. :/

Zoro anlıyor ama olsun sen bilirsin. :cool: Bu arada kimsenin cidden Zoro anladı diye yazdığını sanmıyorum. Kaldı ki anlamış olabilir de. :hmm:
Hala anlıyor mu?:eek:

İşte böyle bir kraldır Luffy.

Tercih doğru ifade değil ama yönelim doğru.

Diğerlerine katılıyorum.
Ya tercih derken doğal yönelimli bireyleri kast etmedim. Bu samuraylar eski zamanlarda çaresizlikten değişik fantazyalar geliştiriyormuş ya, bu tipleri kast ettim.
Ya da tamamen ergen kafasıyla farklılaşmaya çalışanları.

Yoksa lgbt'den bahsetmiyordum tam olarak.

Yine mi gol değil:hhh:
Gol ama kendi kalelerine. Yalnız bu sefer asisti kendileri hazırladılar.:a: Önce Sanji erkeklere sevgi gösteriyor diye dalga geçtiler. Ama sonra bir baktık ki Zoro da aynı kişiden hem de kadın zannederek tedavi görüp vücuduna dokunduruyor falan. Aynı Zoro, Hiyori'ye kendinden uzaklaştırıyordu.:hhh: Sanji paçayı ucuz kurtarmış. Sadece uzaktan sevgi gösterisinde bulunmuş. Zoro gibi vücuduna dokunmasına izin verse falan....

Reis taa o zaman fark etmiş de ses etmemiş. Koca yürekli kaptanım benim. İnsanların hayallerine karşı her zaman saygılıdır.:D

Zoro gay olsa bana ne canım. Sadece Sanji'ye laf atıp Zoro bunu anladı diye ortalığa yanlış bilgi yayanların, yanlış bilgilerini düzeltmek istedim. Ki senin attığın sayfadaki olay da senin söylediğinden farklıydı.

Hiyori olayına gelince. Millet Sanji'ye bu Kiku konusunda şakayla karışık laf atıyordu, ben de Hiyori konusunda şakayla karışık laf attım. Olay bu kadar basit.:)

Kiku olayından önce Zoro, Kiku'nun gücüne şahit oluyor zaten. Mantıken adamın gücünü gördükten sonra gel arkamda saklan denmez herhalde.

Bu arada lütfen şu niyet okuma işine girmeyelim ya. Zoro açık açık söylüyor zaten Kiku'nun kadın olduğunu.:D
Sence erkek olduğu nasıl aylar öncesinden tahmin edilebildi.Ben yazdığım zaman 25 sayı önceymiş mesela.Zoro sayesinde tahmin edildi.

Ha doğru mangada açık açık yazacaktı resmiyet mantığı.Resmiyete geçmeyen hiçbirşey doğru değil o zaman.Tabii yüzüne bakarak anlayacağım ne kastettiğini mangayı sadece repliklerden mi analiz ediyorlar.Manga çizimleri tepkiler,ifadeler,duygular yansıtma aracı.Sırf konuşmalardan ilerlemiyoruz.Zoro çok bilmiş bir yüz ifadesi takınıyor Kiku endişelenip irkiliyor.Tamam belki gücünü de saklayıp milletin arkasına saklanmaya çalışıyordur Kiku ama bu kadar çekineceği bir bilgi değil bu.Kişilik gururu fazla tepki verdirir özellikle kadın kalbine sahip hissediyorsa kendini o şekilde görüyorsa.

B sefer asisti kendileri hazırladılar.:a: Önce Sanji erkeklere sevgi gösteriyor diye dalga geçtiler. Ama sonra bir baktık ki Zoro da aynı kişiden hem de kadın zannederek tedavi görüp vücuduna dokunduruyor falan. Aynı Zoro, Hiyori'ye kendinden uzaklaştırıyordu.:hhh: Sanji paçayı ucuz kurtarmış. Sadece uzaktan sevgi gösterisinde bulunmuş. Zoro gibi vücuduna dokunmasına izin verse falan....
:hhh:
Bence anlardı o zaman. Sanjideki kadın dedektörü haki çözdürürdü o işi. :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık