Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku'nun erkek oğlu erkek çıkması bazı anti-zoroculara kapak olsun. Neymiş Zoro kadını korumamışmış... Hadi ya!! Nerede kadın? Zoro tek gözüyle onun erkek olduğunu anlamıştı okuyucular kadın diye kendini boşuna yıprattı. Zoro, Sanji değil her uzun saçlıya kadın diye atlamıyor doğal olarak. Zoro'nun hak ettiği iade-i itibar çok önemli. Zoro kadını korumamış diye ne saldırılmıştı. Neyse gördük gerçekleri Zoro gerekirse kadın korur fakat erkek korumaz.

Bölüm genel olarak çok doluydu diyalog ağırlıklıydı fakat beğendim ben. Bizimkiler güç kazanmaya başladı kartlar yeniden dağıtılıyor mis gibi. Gelecek sayı hapishane aksiyonunun sonu olur diye umuyorum. Ondan sonrası taraflar toplanır biraz dilenilir sonra Kaido'ya doğru yol alınır. Luffy power-upını aldı zaten yanına da Kappa'yla dedeyi aldı gerisi aksiyon.
Ne kaidosu daha 2. Perde kapanmadı. Bunun 3ü var 4ü var sonra kaido. Daha denkleme yeni aktörler katılacak daha neler neler olucak.

Bölüm tırt gibi geldi bana ...evet geçiş bölümleri olmak zorunda biliyoruz ama tek sorun Oda'nın zırt pırt ara vermesi.Dehşet bir arktayız ve heyecandan tırnaklarımızı yemeliyiz ama öyle bir durum yok ...Kimseninde umrunda olduğunu zannetmiyorum.Allahtan One puncman varda hem çizim hemde kurgu yönünden tempo hiç düşmüyor ve keyif alıyoruz.

Yoo niye. Ben kimseyi korumak durumunda değilim mesela, kimse de beni korumak durumunda değil. Ama sırf kadın diye koruyorsa erkek diye de korusun.
Zoro'nun orada kadın, erkek diye ayrım yaptığı mı düşünülüyor gerçekten?

Zoro'nun kendini koruma kapasitesine sahip kaç kişiyi koruduğunu gördünüz. Adam güçlü diye korumuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık