Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Kaido da muhtemelen eski rahatlığında olmayacak gibi. Bu adamın hasar almama sebebi her neyse öncelikle o ortadan kalkacak. Bu Big Mom'ın yaptığı iyilik olabilir, Law olabilir, lanetli kılıç muhabbeti olabilir...Yani artık vurulup zarar verilebilir bir Kaido olacak. Ondan sonraki süreçte bu tekniğin işe yarama durumu devreye girecek, ki verdiğinde de önce topluca dalarlar falan bir şekilde zarar görmeye başlar bu adam. Zaten öncesinde 7 defa yenilmiş. Yenilmez değil yani. Ama yensen bile bir şekilde geri dönüyor. Bu sefer etkisiz hale getirecekler işte.

Aslında güzel isim. :D Bu teknik Karasakal'a da ters gelecek gibi. :)

Valla tayfa üyelerinin nasiplenmeme olayına ben seri sonunda gelecekleri konum dolayısı ile bakıyorum. Luffy'nin seri sonunda geleceği nokta çok farklı bir yer olacak çünkü. Dolayısı ile arada farkların oluşması gayet doğal geliyor bana.

Rey flashbackleri beni daha da mutlu ediyor aslında. :D Daha dur belki 1-2 tane Rey fb'si üzerine, Luffy'nin adada 6 ay kaldığı dönemin fb'lerini göreceğiz. Onlar daha heyecanlı olacak gibi.:D
yalnız kaido sopayla bir kere daha geçirirse o sıkıntı :D Bu sefer zindandan kaçmış diye tüm gücüyle abanır esir almaya çalışmaz direk öldürür.

Böyle mantık mı olur? Hala One Piece'in çöpten adamları gibi düşünmeyin şu seriyi. Orada bıraktığı Luffy boş adam mı? Big Mom yakalandı diye o Big Mom'ın 2 tane adamını yendiği gazetelerde yazılı olan Luffy iplenmemeli mi?
Aynen öyle. Luffy boş adam değil, ama senin elinde BM var. Luffy ile dalaşacam diye onu kaybetme riskine mi girersin yoksa BMyi yakalayıp gider misin. Ben ikinciyi yaparım. Ha desen destek kuvvet yollasın onuda mangaka açıkladı, den den mushiler çekmiyor. Luffy gene bir şekilde yakalanır, Queen'in gözünde Kaido Luffy'i tekliyor zaten kaçsa bile sorun değil. Koca Ana'yı yakalamak belkide tüm Wano'dan daha değerli olur Kaido tayfası için. Bir kere yol kitabelerinden birisi onda.

Alelacele Onigashimaya gidelim diye gidiyor. Uyanirsa nanayi yedik diyerekten. Yani zincirlenmis, kolunu oynatacak hali olmamasi lazım kadının bu yediği meyve ile zincir ile. Niye uyanmasindan endişeli ki :bilmem:

Zincirleri kırması da mantıksız gelir gerçi bana ama
Uyanmadan zincirleyelim diye demiştir. Zincirlemeden uyansa etrafta kelle kalmaz.

Ee nediyorsun? Bölüm ile beraber bu aura olayları falan ile Ashura olayını? :)
Bilemiyorum. İşleyecekse işesin artık.

If she wakes up, we are dead meat.

Zincirleri kirabilecek olmasa neden böyle densin :bilmem:
Deniz taşı ile bağlayamadan önce uyanırsa işimiz biter manasında demedi mi onu? :bilmem:

E ama belaltı vuruyorsun sen. HunterxHunter nedir One Piece muhabbetinde?
Mangaka devam etmiyor diye sövesin mi geldi?:flaugh:

Başkentte Law'un offpanel olacağını sanmam. O kadar pinch içine sokulması offpanel için değildir herhalde.
Sanji'yi bilmiyorum. "Pageone'da bir kere offpanel oldu bir daha olmaz belki." diyeceğim ama X-Drake her daim offpanel işlendiğinden emin olamıyorum.
Zoro ise garanti offpanel. Adamı bayağı işledi. Bir süre onu çizmez. Ve önceki dövüşünü de uzun uzun gösterdi. Toplamda iki koca bölüm ayırdı adamın bir dövüşüne.
Bir de Oda, Zoro'nun kaybedeceği dövüşleri sürekli yarım bıraktırıyor. Muhtemelen Kyoshiro (şu geisha patronu işte, adından emin değilim) dövüşü de o yüzden yarım kaldı ve ninjalar araya girdi.
Zoro'yu zaten Hiyori ile gidecekleri yere vardıkları zaman veyahut şu anlık bir yere giderken kısaca gösterir. Başkentte bir çok olay vardı. Law ve Hawkins olayı. Sanji ve Drake. Sanji ve Drake olayından çok beklentim yok. O iş hemen bitmez gibi. Diğer tayfa üyeleri ve yakalanacak kişi ile Law o sorunu nasıl çözeceğini daha çok merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık