Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King biliyor işini, gemiyi zayıf anında alabora etmek ve hiç yaklaşmadan işi halletmek efso taktik tasdiklenmiş oldu tekrar.

Fiziksel gücü ayrı bir seviye.

Şu sahneyi hatırlattı biraz...
:D ya böyle oyuncak dinazoruna sarılıp lay lay lom dönüp duruyor gibi ahah lan kaç ton o dinazor kim bilir :D

Öyle 2-3 darbede indiremez Kaido 4 minimum. xD Kaido-Luffy vssi doğru bir örnek olmaz. Luffy zaten hep dayak yer sonra bakmışız aynı formda rakibiyle dövüşebiliyor. Kaido karşısına çıktığında yine belli bir süre g4 ile direnecektir. Tek yedi işi Kaido'yu parkatmaktan ibaret.
Aşşağı yukarı Queen kadar dayanır işte, adamların seviyesi bu. Amiraller bile Yonko karşısında çaresiz, kaldıki bu sağ/sol kollar Amiral etmez.

Öyle 2-3 darbede indiremez Kaido 4 minimum. xD Kaido-Luffy vssi doğru bir örnek olmaz. Luffy zaten hep dayak yer sonra bakmışız aynı formda rakibiyle dövüşebiliyor. Kaido karşısına çıktığında yine belli bir süre g4 ile direnecektir. Tek yedi işi Kaido'yu parkatmaktan ibaret.
Yarım yemesin de biz tek'e razıyız.

Başka sahne yok mu? Hep hapishane mi kos koca sayı? Yazıklar olsun. Ulan Big Mam in tipi ne öyle ? Aha bende hafıza geliyor diyordum..... Queen valla 2 kere tek yedi büyük başarı.

Hyo da mazoşist ellam , sonra ki bölümde dd Big Mam ı itecek işte Lufyy ulan ben neydim ne oldum edasıyla Kaidou ya yürüyecek. Şu Kawamatsu bir görünsün artık. Apooo tipsizi nirde çıksın ? En önemli dövüş Law ve Hawkins e geçelm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık