Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:D Kyoshiro'yu en fazla sağkol yapan gördüm yav, abartmamak lazım.
Orochi'nin hayal kırıklığını azaltıyor şimdilik.
Aradan sonra power up almadı Zoro. Sahne alması da heyecanlandırıyor.
Sağ kol? :eek::hoo: Var ya şu an Jack'e o kadar saygım arttı ki. Kyoshiro, Shutenmaru, Denjiro,Kawamatsu gibi kendinden üst seviyedeki(!) adamlar içerisinde iyi sağ kalabilmiş.

Zoro Sağ kol değil ama verdiğin örnek olmamış be. Luffy'nin ilk başta Kata karşısında çizdiği görüntüyü hatırlamıyorsun heralde?
Ahaha Luffy de Kata karşısında iki dakikada yoruldu gerçi.:(

Ya o değilde neden dinozor formuna geçersin Big Moma karşı amacın ne yani?
Açık hedef olmak mı? E.Oda neden sürekli ilk hayvan hallerini gösteriyor hayır bizene arkadaş hayvanken neye benziyorsa geçir yarı formuna dövüştür.

O değil de hani bu Queen dinazor çıkmayacaktı? Nerede o veba, salgın meyvesi yemiş diyenler? Kendimi o kadar çok inandırmışım ki... :(

Sağ kol? :eek::hoo: Var ya şu an Jack'e o kadar saygım arttı ki. Kyoshiro, Shutenmaru, Denjiro,Kawamatsu gibi kendinden üst seviyedeki(!) adamlar içerisinde iyi sağ kalabilmiş.
Denjiro ve Ashura da Kaido karşısında hayatta kalabilmiş. Iyi güç. Hyo falan da öyle. :) Kendinden üstte bu adama kafa kafaya hayatta kalmış nasıl saygı duydum şimdi bunlara

Daha da kötü, dayak yedi sürekli. Dövüşe girdiğinde yaralı da değildi :mincika:
Hah işte. Yaralı ve iki kılıçlı Zoro, gidip de sağ kol seviyesindeki birini yenecek? :)

Kawamatsu'da şaşıracak bir şey yok. Kendisi oldukça güçlü biri zira. :hıh:
Çok güçlü ile oldukça güçlü arasında fark var ya. Bana göre bu adamların Jack'ten sonra gelmeleri oldukça güçlü olduklarını gösterir. :)

Denjiro ve Ashura da Kaido karşısında hayatta kalabilmiş. Iyi güç. Hyo falan da öyle. :) Kendinden üstte bu adama kafa kafaya hayatta kalmış nasıl saygı duydum şimdi bunlara
Nasıl hayatta kalmışlar, Kaido hangi durumdaymış o zamanlar? Kaido öldüremediğinden mi hayatta kalmışlar, yoksa öldürmek istemediği için mi? Gibi gibi sorular aklıma geliyor benim de :/

Nasıl hayatta kalmışlar, Kaido hangi durumdaymış o zamanlar? Kaido öldüremediğinden mi hayatta kalmışlar, yoksa öldürmek istemediği için mi? Gibi gibi sorular aklıma geliyor benim de :/
Bekleyelim görelim o vakit :D Inu ve Nekonun sulong olmadan Jack'e denk gitmeleri 1v1'de bunlardan umudumu yükseltiyor. Jack üstü olmasa da o civarda gezebilirler.

Kawamatsu sağlam çıkar mı bilmem hapisten ama ikisinden umudum var şahsen. Kyoshironun uçan 6'ya Queen üzerinden emir verdirecek statüsü de var. Zoronun da alabileceğini sanmıyorum şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık