Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan sadece 3 vudu bebeği var. Vudu dışında başka şeyler görürüz anca. :D
İllaki. Vardır onun da gizli kozları. En kötü nesil diye yağlanan ballanan neslin önde gelen isimlerinden birisi olarak ondan daha çok şey görmeliyiz.

@Notanymore
Meyvesinin böyle bir gücü varsa kullanır elbette. Onurlu bir davranış değil doğru ama kötü bir korsandan onur beklemiyorum zaten.

İllaki. Vardır onun da gizli kozları. En kötü nesil diye yağlanan ballanan neslin önde gelen isimlerinden birisi olarak ondan daha çok şey görmeliyiz.

@Notanymore
Meyvesinin böyle bir gücü varsa kullanır elbette. Onurlu bir davranış değil doğru ama kötü bir korsandan onur beklemiyorum zaten.
Hawkins'e dayasın narkozu bayılınca büyü etkisi gider nasılsa. Sugar gibi. :hhh:

@Notanymore
Mesele böyle bir taktik uygulaması değil. Bunu aşağı yukarı dengi birine uygulaması.
Yani kalkıp böyle bir şeyi kendinden çok güçlü birine uygulasa "akıllıca" derdim. Herkes kendi taktiğiyle dövüşür.
Yani bu sayıya kadar öyle düşünüyordum. Ama bu sayıda gördük ki arada çok büyük fark olduğundan böyle yapıyor.
Ki bunu hiç beklemiyordum.

Ne olur diyorsun o zaman bu durum için. Tahmin alalım. :)
Bir şey gördü mü bilmiyorum. Zor olacak bir dövüşe kendisini avantajlı sokuyor sadece. Yaptığı gayet mantıklı. Etik değil ama yapması gerekeni yapıyor. Law'ı belki normalde de yenecek olsa belki de kolunu bacağını kaybedecek.

Mesele böyle bir taktik uygulaması değil. Bunu aşağı yukarı dengi birine uygulaması.
Yani kalkıp böyle bir şeyi kendinden çok güçlü birine uygulasa "akıllıca" derdim. Herkes kendi taktiğiyle dövüşür.
Yani bu sayıya kadar öyle düşünüyordum. Ama bu sayıda gördük ki arada çok büyük fark olduğundan böyle yapıyor.
Ki bunu hiç beklemiyordum.
Raiden haklı. 10 saat ölüm kalım mücadelesi verip zorla, belki de ağır hasarla kazanmaktansa, dövüşü 1 saate ve daha kolay yenebileceği şekile alması gayet normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık