Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O an Zoro duygusal davranacak durumda değildi ve duruşunda da hiç bir problem yok.
Beden dili sıfır...
Zoro'nun davranışlarına bir şey demiyorum. Orada gayet güzel yansıtmış ruh halini Oda.
Ama beden dili başka bir şey. En uygunsuz ortamda, durumda bile bu kadar alakasız bir görüntü ortaya çıkmaz.
Hiç kimya yok.
Benim gözümde o şip o sahne battı.

Bayağı konu dışı oldu ama bütün bu dediklerimden ötürü iki arc prensesinden birinin Sanji'nin gerçek manada kollarında olduğundan kelli yaptığın savunmaya o cevabı verdiydim.

Kimse Pudding gibi sevebilemez.
Evet, sanırım op evrenindeki en saf sevgi oydu...
Zoro'nun davranışlarına bir şey demiyorum. Orada gayet güzel yansıtmış ruh halini Oda.
Ama beden dili başka bir şey. En uygunsuz ortamda, durumda bile bu kadar alakasız bir görüntü ortaya çıkmaz.
Hiç kimya yok.
Benim gözümde o şip o sahne battı.

Bayağı konu dışı oldu ama bütün bu dediklerimden ötürü iki arc prensesinden birinin Sanji'nin gerçek manada kollarında olduğundan kelli yaptığın savunmaya o cevabı verdiydim.
Zoro Sanji'ye emanet etmese o da olmıcaktı :d

Son düzenleme:
İkisinin saldırı yöntemlerinden dolayı Sanji'nin o sırada kızı kucaklama imkanı yoktu.
Ama Zoro'nun aksine bir kere kucaklayınca başından savmadı.
Ee?
Sanji'nin yetenekleri kaçıp, gizlenmeye odaklı, bu konuda iyi iş görüyor. Ayaklarıyla savaştığı için o sıra kızı da savunabiliyor, aynı şey malesef Zoro için mümkün değil.

Neyi ispatladık şimdi?

Üye silindi 1004

Sanji kim ya? Cidden hala Sanji savunanlar var. Roronoa Zoro arkın yıldızı olmuş tüm gözler onun üzerinde Luffy bile "Zoro senpai" diye izliyor ekranı.

Sanji'nin yetenekleri kaçıp, gizlenmeye odaklı, bu konuda iyi iş görüyor. Ayaklarıyla savaştığı için o sıra kızı da savunabiliyor, aynı şey malesef Zoro için mümkün değil.

Neyi ispatladık şimdi?
Kurşunlara karşı hamle yaptığında Sanji kendini kabak gibi saldırıya açık tutmak zorundaydı. Adam tekmeleriyle saldırıyor.
Zoro ise kılıcı ile hem saldırı hem savunma yapabilecek durumdaydı.
O sırada Sanji'nin Toko'yu kucaklaması demek, kızı tehlikeye sokmak olurdu ve hareket kabiliyetini kısıtlardı.
Bu bölüm bile kucağında kız varken savaşmak yerine düşmanını savuşturmakla uğraştı.

Dahası geçerli olur mu bilmem ama Orochi Toko'ya nişan aldığında Sanji, Toko'ya Zoro'dan daha uzaktı. Hem kızı kucaklayıp, hem saldırıyı savuşturması Zoro'ya hakaret olurdu. Bunun da bir gerekçe olduğunu düşünüyorum.

Kurşunlara karşı hamle yaptığında Sanji kendini kabak gibi saldırıya açık tutmak zorundaydı. Adam tekmeleriyle saldırıyor.
Zoro ise kılıcı ile hem saldırı hem savunma yapabilecek durumdaydı.
O sırada Sanji'nin Toko'yu kucaklaması demek, kızı tehlikeye sokmak olurdu ve hareket kabiliyetini kısıtlardı.
Bu bölüm bile kucağında kız varken savaşmak yerine düşmanını savuşturmakla uğraştı.

Dahası geçerli olur mu bilmem ama Orochi Toko'ya nişan aldığında Sanji, Toko'ya Zoro'dan daha uzaktı. Hem kızı kucaklayıp, hem saldırıyı savuşturması Zoro'ya hakaret olurdu. Bunun da bir gerekçe olduğunu düşünüyorum.
Çok fazla kafa yoruyorsun, biraz da sonuç odaklı düşünmen lazım. Sonuç ortada, sebepler çok bir şeyi etkilemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık