Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burda miydı başka yerde miydi bir yorum görmüştum:
"Bizim tayfa cennete iken diger supernovalar cehennemi yasıyor"
Doğru söz. Tamam, bizimkiler de iki sene önce çok şey yaşadı da, onun nedeni bile tayfanın iyiliği içindi. Şu Wano'da bari biraz çeksinler. Tedavisi bulunması şartıyla birisi smile yese fena olmaz.

Bölüm çıkmadan iyiye basmıştım zaten son aylardaki en iyi bölüm sonunda seri o saçma havadan çıkıp gerçek kimliğinde bir bölümle karşımıza çıktı kaos başlasın artık diyeceğim ama büyük ihtimalle oradan kaçacak tayfa haftaya bomba bölüm var BM vs Queen başlayacak o arada Luffy Kid i ve killer ı kurtarır ama sonrası muamma BM yiyecek için geldi ama yiyeceğin hepsi bitti o krize girdi Queen'de farklı değil o da delirecek ama BM'nin Queen'i indireceğini düşünüyorum Luffy'de Kid ve killerla amcayı alıp kaçacaktır karambolde.Güzelim karizma karakteri kötü harcamış Oda.Killer'dan beklentim çok büyüktü umarım şu smile meyvesinin etkisinden bir şekilde kurtulur.

Oda öyle bir karakter çizmiş ki iyi mi kötü mü çözemedim henüz. Kyosirinin Bu bölümde ki bakışını hiç sevmedim ama genele bakınca birşeyler bekliyor gibi... Luffy nin yumruğunu çok önemsememek lazım.nitekim sanjinin drake e vurusunuda. Zoro ya acil kılıç lazım. Frankyde pozunu vermiş. Çok iyi bölümdü. Diğer bölümde big mom i değilde Zoro sanji tarafını gösterir insallah

Offf...
Bölüm içime oturdu. Ben Kidd'i seviyormuşum ya. Law için Oda harcıyor diyordum. Bu bölüm Kidd'in başına gelenler...
Acayip kızdım yahu. Kidd bunlara layık adam mıydı?

Luffynin olmadığı yerde kimin kaptanlık yaptığını da gördük. Veleti Sanjiye bırakıyor, cesedi ve ninjaları frankye bırakıyor, baş düşmana direkt saldırıyor falan.

Böylece Zoro'nun Wano'daki rakipleri belli oldu. Şuan Kyoshiro ile dövüşe girdi. Gelecek bölüm umarım bu dövüş devam eder. Ardından belli ki Orochiyi de Zoro indirecek. Geriye Jack mi King mi kaldı onu da zaman gösterir.

Bölümde en çok hoşuma giden şeyler şunlar. Aşağıdaki sahnede Zoro, Toko'yu Sanji'ye emanet edip saldırıya geçiyor.

Aşağıda Shuushi yok. Zoro tek kılıçla 360 yapabiliyor. Fakat elindeki kılıçlar shushi gibi yıkıcı değil birisi dayanıklı diğeri ise keskin bir kılıç. 720p'lik saldırı ufak bir şey. Zoro her şeye rağmen saldırıyor duygu yüklü. Bu sırada orochi donmuş durumda. Fakat benim değinmek istediğim nokta Shushinin saldırı gücüne katkısı. Shuushi ile de 360 ekleyince 1080p oluyor ve slashın boyutu 100lerce metreye çıkıyor. Sen neymişsin be shuushi. Demem o ki Zoro'nun saldırı gücü şuan bayağı düşmüş durumda. Gene de kılıç yetenekleri ile kyoshiroyu alacaktır.

Kyoshironun boyutu devasaymış. Hiç böyle düşünmemiştim. Aşağıdaki resimde sağ taraftaki adamın 2 katı olduğunu görüyoruz.

Aşağıda da görüyoruz ki Zoro'nun 2 katı boyutta saf bir kılıç ustası. Seride bu kalibrede Zoro dışında saf kılıç ustası görmeyeli uzun bir süre oldu. Ryuma sonrası tatmin edici bir dövüş olacak bence. Kyoshironun kılıcı kokuto değil. Kara kılıç seviyesinde bir haki kullanımına sahip değil. Gene de güçlü bir koka bekliyorum. Zoronun bir kılıç ustasına yenilmeyeceğini bildiğimizden yenilmeyecektir. Fakat zorlama görebiliriz. Umarım Kyoshiro denjiro çıkar. Ve kawamatsu ve shutenmarudan daha güçlü olduğu dile getirilir. bu durumda Zoro kyoshiroyu alırsa Jacki de alır deriz.

En karizmatik sahne belki de bu. Zoro üzerine mermi sıkılacağını fark ediyor. Fakat Frakynin de durduracağını bildiği için sana bırakıyorum deyip geçiyor. Frankyi de tamam diyor.

Luffynin Zoro'ya tempo tutması. Sanırım bu tempoyu Orochiyi öldürmesi için tuttu. Kyoshiro için de olsa fark etmez. Luffy bu tempoyu tuttuysa o kişi kesilecektir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık