Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shinobu falan fabrikayı nereden bilecek ki. İlginç geldi bilmesi.
Shinobu ajan gibi bişi değil mi :S girip çıkıp istihbarat topluyordur işte veya denk gelmiştir bi şekilde. Yada hayin!!!

SAD fabrikası derken Punk Hazard mı yoksa önceden Wano'da var olduğunu düşündüğüm SAD fabrikası mı acaba :S Sonuçta Wano halkını etkilemesinden bahsediyorlardı geçen bölümlerde... Punk Hazard'takini bilmesi garip olur zaten.

Shinobu ajan gibi bişi değil mi :S girip çıkıp istihbarat topluyordur işte veya denk gelmiştir bi şekilde. Yada hayin!!!

SAD fabrikası derken Punk Hazard mı yoksa önceden Wano'da var olduğunu düşündüğüm SAD fabrikası mı acaba :S Punk Hazard'takini bilmesi garip olur zaten.
2 Tane yok muydu? Punk Hazard ve Dressrosa. Wano'da var ise nenden kapattılar. En güvenli yerdeydi. :D

Geçen haftalarda Sanji olaylara dahil olur denilince linç yapıldı mı onu deyin hele.Tezkeremi aldım dağıtıcam buraları :D

Geçen haftalarda Sanji olaylara dahil olur denilince linç yapıldı mı onu deyin hele.Tezkeremi aldım dağıtıcam buraları :D
Ben gelmesin dedim. Onun nedeni ise Law giderken geride kalması. Açıkçası Oda'nın bu tarz karakter dışına çıkma durumları hoşuma gitmiyor. Yoksa Law ile gidip çıksa sıkıntı olmazdı bu kadar.

2 Tane yok muydu? Punk Hazard ve Dressrosa. Wano'da var ise nenden kapattılar. En güvenli yerdeydi. :D
Dressrosa'daki SAD mıydı :S benim hatırladığım Dressrosa'daki fabrika SAD'ın ürettiği şeyi ağaçlarla meyvelere aktarmak.

Bu arada geçen Sanji de Otoko'ya yardım etmişti falan dediğimde sadece yemek verdi demiştin, gördün mü bak bundan ötesi de varmış... xd

edit: hatta bi fabrika da Bigmom'ın bölgesinde de vardı :T gerçi faaliyete geçemedi.

Dressrosa'daki SAD mıydı :S benim hatırladığım Dressrosa'daki fabrika SAD'ın ürettiği şeyi ağaçlarla meyvelere aktarmak.

Bu arada geçen Sanji de Otoko'ya yardım etmişti falan dediğimde sadece yemek verdi demiştin, gördün mü bak bundan ötesi de varmış... xd
Kucaklayan Zoro. :d Ayrıca benim onu demene nedenim Zoro hak etmiyordu tarzı bir şey yazmıştı. Karşı çıktığım kişi. yoksa @Historia da o bölüm için Sanji ve Toko bağından bahsetti ona bir şey yazmadım. :D

Sonraki bölüm Law da çıkar ortaya. Law ve Sanji vs X-Drake ve Hawkins olur. Kuzey MAvili elemanlar dövüşsün. Zoro da Orochi ile dövüşse güzel olur.

Big Mom'ın bölgesindeki fabrika devleşme ile ilgili değil miydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık