Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaş olarak geçmedi bir yerde ama 20 yıl sonraya gönderildi. Ki kadın çok genç değil Kinemonlarla yaşıt bence.

Izo ise eğer WB'nin oğlum dediği yerde WB'nin Kaidoyu indirmesini beklerdim zamanında. :/
Kiku ustacım ustacım diye kinemon -un etrafında koşuşturuyordu ondan küçük olacağını düşündüm. Wb hakkında bende tam yazmaya başlamıştım wb bu wano halkını neden özgürleştirmedi kaido -yu devirmedi diye ace -te bu halk ile tanışmış ilişki kurmuştu garip kaido dan korktu demeye dilim varmıyor ama kaido > wb mi acaba (wb en güçlü adam , kaido en güçlü canavar olarak tanıtıldı)

9 kın ile alakalı ne zaman oluştu ya da ne zaman bunlara 9 kın dendi bilmiyorum ama izo 9 kının eski üyesi olabilir wb -nin tayfaya katıldıktan sonra yerini kiku almıştır

Kiku ustacım ustacım diye kinemon -un etrafında koşuşturuyordu ondan küçük olacağını düşündüm. Wb hakkında bende tam yazmaya başlamıştım wb bu wano halkını neden özgürleştirmedi kaido -yu devirmedi diye ace -te bu halk ile tanışmış ilişki kurmuştu garip kaido dan korktu demeye dilim varmıyor ama kaido > wb mi acaba (wb en güçlü adam , kaido en güçlü canavar olarak tanıtıldı)

9 kın ile alakalı ne zaman oluştu ya da ne zaman bunlara 9 kın dendi bilmiyorum ama izo 9 kının eski üyesi olabilir wb -nin tayfaya katıldıktan sonra yerini kiku almıştır

Wano arc hakkında düşüncemi paylaşmak istiyorum bence kaido -yu devirirken luffy zoro artık kim olursa tek başına yenemeyeceğini anlayacak ve 9 kının gücü önemli rol oynayacak
9 kın gücü hakkında ashura jack -i saniyesinde kesip samurayları küçümseme demişti eski olaylar anlatırken ashura ve denjiyor kaido -nun karşısında gözükmüştü ashura yaşıyor ve wano -da kaido -yu etkileyen çok güçlü karakterlere tanık olduk. Kaido -nun luffy -ye tek attığını düşünürsek 9kın güç konusunda bizimkilerden üstte gibi gözüktü tabi geçmişte onların tek yiyip yemediğinine bilemem. Ama tüm bu anlattıklarım kamazou -ya bakıyor bu karakter denjiro ise (bu zoro -nun 3 kılıçta en güçlü haline tanık olduk demektir. ) 9 kın ağlayıp luffy senpai diye bağıracak ama değilse ben olmadığını düşünüyorum ciddi bir tavırla direk kaido -ya saldıracaklar ve luffy zoro filan destek çıkacak ya da bizimkilerden çok güçlü bir power up görücez ve kaido -yu indircekler bilemiyorum nasıl olur ilerde görücez.
Zoro -nun ailesi hayatı ile alakalı wano -lu olduğunu düşünmüyorum hindistanı anımsatan bir yerden çıkacak ve wano -dan sonra oraya gidecek çünkü bizimkilerin elinde harita tuttukları hasır şapkalar yeni macera arıyor dedikler kapakta zoro hindistan mesajları olan bir harita tutuyordu ( önceden forumda bir üye ile konuşmuştuk bu konuyu ) zoro kendi benliğini özünü orada bulacak zoro -nun wano ile olan bağı ustası koshiro onun hayatını öğrenir burda sonra biter :flaugh:
2 haftalık ara bana hiç yaramamış çok konuştum özür :flaugh:

Son düzenleme:
Zoro sinirden damar çıkardı, en son ne zaman Zoro'yu böyle görmüştük sahi :D Olay iyice karışmışken bizim tayfanın oradan el kol sallayarak çıkması mümkün değil. Bir savaş mutlaka çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık