Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendini programladığın kurguya endeksleme tadını çıkar sadece herkes söylüyor ama yine de dile getireyim ben, beklentiye girmezsen hevesinde kursağında kalmaz :D
Valla daha çok bölüm var ama artık işi akışına bırakmak en iyisi :D Yine de fena bölüm değildi. En azından haftaya güzel dövüşler görürüz belki. Orochi'yi öldürür artık bu sinirle :D

Valla daha çok bölüm var ama artık işi akışına bırakmak en iyisi :D Yine de fena bölüm değildi. En azından haftaya güzel dövüşler görürüz belki. Orochi'yi öldürür artık bu sinirle :D

Benim düşünceme göre Sanji- Drake, Zoro-Hawkins olur böylece komutandan önce bi tık seviye altına gelirler gibi. Ama alanda çok sivil var ve canlı yayın olması vs çıkartmalarını zorlaştırıyor. Gönül isterdi ki bi Shishi Sonson çaksın Orochiye ama Shogunu bu kadar erken harcamaz gibi :D

Benim düşünceme göre Sanji- Drake, Zoro-Hawkins olur böylece komutandan önce bi tık seviye altına gelirler gibi. Ama alanda çok sivil var ve canlı yayın olması vs çıkartmalarını zorlaştırıyor. Gönül isterdi ki bi Shishi Sonson çaksın Orochiye ama Shogunu bu kadar erken harcamaz gibi :D
Bende vs leri öyle düşündüm ama aşırı sinirlenmiş görünce Zoro'yu, dibinde ki Orochi'ye bir uğrayacakmış gibi hissettim :D

Bende vs leri öyle düşündüm ama aşırı sinirlenmiş görünce Zoro'yu, dibinde ki Orochi'ye bir uğrayacakmış gibi hissettim :D
Saldırı girişimi olursa Süpernovalar engellemeye çalışır orada ufak bi sürtüşme olur sonra da evli evine köylü köyüne Yasunun ölümünün anlam kazanması gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık