Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölmemeli. Belki perdeyi ölümüyle kapatıp son perdeyi tekrar Yasu ile açar. Malum Jesus göndermeleri mevcut karakterde.
Ölmez ya. Zaten bölümün sonunda idam edildiğini gösteriyorlarmış. Tam idam edilirken birisi gelip kurtaracaktır. Veyahut olaylara dahil olacaktır.

Zoro'nun idam meydanina gelmesi uzerine Yasu'nun kurtarilmasıni bekliyordum. Yoksa yolda Jack'le veya Orochiyle'mi karsilasiyor acaba?
Orochi idam yerindedir. O gelmeden idam edilmez.

Ben idam edilmesini bekliyordum ama öncesinde bir flashback gelir, diyordum. Tüm bölüm Yasu'yla ilgili olduğu için belki de vardır.

Tam kurtarma esnasında ölürse daha etkili olur. Bu ne böyle ekran başında izlerken fazla tanımadıkları adam ölüyor. Hem orada daha Law'ın adamları da var. Zoro ve Hiyori falan gelecek. Bu kadar erken ölmez.
İşte büyük ihtimal öyle ölecek. Zorolar yeni varmış olacak ve diğer herkes ekrandan izleyecek idamı. Önemli olan orada bulunan law’ın ne yapacağı çünkü oraya varmış olması gerekiyordu bir plan falan yapmıştır herhalde. Ya da millet idama odaklıyken kendi tayfasını kurtaracak.

Şey gibi düşün chiffon’un babası pound’u da harcamışlardı bu sefer de küçük kızımızın babası ölecek büyük ihtimal. Kızına doğru gülecek falan sonra ölecek tıpkı pound’un torununa güldüğü gibi.

İşte büyük ihtimal öyle ölecek. Zorolar yeni varmış olacak ve diğer herkes ekrandan izleyecek idamı. Önemli olan orada bulunan law’ın ne yapacağı çünkü oraya varmış olması gerekiyordu bir plan falan yapmıştır herhalde. Ya da millet idama odaklıyken kendi tayfasını kurtaracak.

Şey gibi düşün chiffon’un babası pound’u da harcamışlardı bu sefer de küçük kızımızın babası ölecek büyük ihtimal. Kızına doğru gülecek falan sonra ölecek tıpkı pound’un torununa güldüğü gibi.
Aynen öyle olursa yine mantıklı olur. Zorolar falan gelmeden ölmesini mantıklı bulmuyorum. Toko falan görmeli en azından. Ne kadar üzücü olsa da. :/

Yasu benim hiç ama hiç ilgimi çekmiyor. :( Bilmem yalnız mıyım bu konuda? :(

Bana Luffy'yi göster; Law'ı göster; Zoro ne yapacak onu göster; Jinbe gelecek mi onu göster; Neko ulaşmış mı onu göster; Sanji'yi göster; Kaido'yu göster; King'i göster; Big Mom tayfasını göster; Big Mom hapishanede ne yapıyor onu göster; git bir perde kapa dışarı göster yerim la Yasu'yu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık