Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma çok çılgın bi düşünce geldi. Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ve tutma ihtimali epey düşüktür sanırım. Evet arkadaşlar....
Geliyor....
Zoro’nun çocukluğunda hep dayak yediği o talihsiz kızcağız Kuina... aslında Hiyori!!!!!
Uuuuu mindblow
Tutar mı kankalar :( Neyse az daha sıkıyorum.
Zoro’nun hocası Kozuki klanına bağlıdır ve Orochiden sonra gizliden gizliye kendini açık etmeden yaşamaktadır. Kawamatsu hiyorinin işfa olmaması ve saklanabilmesi için Zoro’nun hocasının yanına bırakmıştır hiyoriyi çünkü kawamatsu yakalanacağını anlamış ve zindana girmek pahasına hiyorinin güvenliğini sağlama almıştır ancak bir süre sonra Zoronun hocasının yanındayken de hiyorinin kimliğinin tespit edildiğini haber alan Kozuki sempatizanları hemen hiyoriyi başka bir güvenli adrese yollamak üzere planlarını yapmıştır. İşte Zoro’yu yüz üstü bırakıp öldü denilen Kuina aslında çok daha büyük bir kader uğruna sessiz sedasız gölgelerde yaşayarak bugüne kadar gelmiştir. Kuina adı ise sadece tespit edilmesinin önüne geçilmesi adına bir önlemdir.

Son düzenleme:
Bu bölüm Brook'un gözü ve dili var, yavaş yavaş ete kemiğe bürünüyor. Nami'nin gizli hakisinden gibi bu da seri sonu ortaya dökülecek büyük gizemlerden biri.

Evet yine geldik bir bölüm çıktı dediler geldik matinesine daha:flaugh:
Herhalde spoiler vardır piyasaya sürülen:)
Sevgili Smokerdan ricamızdır hiç olmazsa özelden paylaş lütfeeeeeeeeeeeeen:utangac:

Cidden sinirlerim çok bozuk bak harbi söylüyorum adam gibi sayı vermezse Oda'yi fena yapacağım . Yeter artık gina geldi. Ara vermeden bari iyi sayi verseydi elde tartışacak seyler olurdu

Cidden sinirlerim çok bozuk bak harbi söylüyorum adam gibi sayı vermezse Oda'yi fena yapacağım . Yeter artık gina geldi. Ara vermeden bari iyi sayi verseydi elde tartışacak seyler olurdu
Tonoyasu nun söyleyeceği iki önemli şey var dedi. Daha ne olsun. Valla merak ettim. İnşallah önemli bir şeydir. Tonoyasu değilde benim gözüm açık gitmesem iyidir

arkadaşlar bölüm sonunda ara var yazmıyordu. acaba araya tatil, bayram falan mı girdi? bu hafta çift sayı çıkar mı nedir durum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık