Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaraları iyileşmeden ve iki kılıçla alır diyeni ben görmedim. Bu arc içinde ama çok da ilerde değil, One Piece zamanıyla en geç 1 hafta içinde gerçekleşecek bir vs den bahsediyorum ben. Bu arc Zoro odaklı bir arc planladığını düşünerek beklentiye girdi insanlar. Bu da gayet normal, çünkü Zoro üzerine bir arc olması gerekiyor.
Buna o kadar çok katılıyorum ki.Kendimce One Piece serisini uzun zamandır takip ediyorum . Kaç senedir bu arc için hype yapıldı veya kendi çapımda yaptım. Şu son bölümden sonrada az çok beklentilerim meyve verecek gibi. Bu yüzden insanların coşmasını gayet normal karşılıyorum. Bunlar olmasa bile bir sevdiği karakter ile ilgili bir beklentiye girebilir insanlar.

Arkadaşlar Zoro o yaralarla neredeyse 24 saat uyudu. Hala nasıl iyileşmedi diyebiliyorsunuz?
Arc sonu mu? Daha ne kadar dinlenmesi gerekiyordu?
Altı üstü bir tırpan yahu.
O kadar saat nerede uyudu ya? Ayrıca iyileşmedi derken Oda o şekilde planlıyor manasında diyor çoğunluk. Oda sanki her şeyde çok tutarlıymış gibi iyileşti demen komik. Oda'nın bir karakter ile ilgili planı var ise o ana göre hareket eden birisi.

Yaraları iyileşmeden ve iki kılıçla alır diyeni ben görmedim. Bu arc içinde ama çok da ilerde değil, One Piece zamanıyla en geç 1 hafta içinde gerçekleşecek bir vs den bahsediyorum ben. Bu arc Zoro odaklı bir arc planladığını düşünerek beklentiye girdi insanlar. Bu da gayet normal, çünkü Zoro üzerine bir arc olması gerekiyor. Ben biz demiştik olayına hiç girmek istemiyorum. O tarz muhabbetler hep etki-tepki meselesi. Siz istiyorsunuz ki Zoro Sanji'yle aynı arcta komutan alsın. Zoro'yu bu kadar adamın olduğu yerde 4. güçlü düşmanı almayı hakeder güçte görmediğinizden.
Valla sen bayağı bi yanlış gelmişsin bence. Adamların beklediği alma durumu idam sırasında gerçekleşecek. Adamlar orda Jack'i, bir hafta sonra da King'i aldırıyor, sen diyorsun ki şu an Jack'i aldıranı görmedim...:bilmem:

Şu Zoro üzerine ark meselesi. Birisinin açıklaması var bu konuda. Ve de birisinin üzerine ark illa güç olarak mı oluyor? :D Yani ne desem bilemiyorum bu konuda.

O kadar saat nerede uyudu ya? Ayrıca iyileşmedi derken Oda o şekilde planlıyor manasında diyor çoğunluk. Oda sanki her şeyde çok tutarlıymış gibi iyileşti demen komik. Oda'nın bir karakter ile ilgili planı var ise o ana göre hareket eden birisi.
Bak şimdi ben bildiğin üşenmedim hesapladım.
Bunlar kar yağan bir yerde. Yani günler kısa.

İlk karşılaşmaları gündüz. Sonra Zoro bayılıyor. Saatlerce baygın kalıyor. Ayıldığında hala gündüz. Ardından yatıyor ve bir sonraki gün hava iyice aydınlanana kadar uyuyor. Şimdi...

Zoro ilk ayıldığında saat muhtemelen 4 falan. 3 saat baygın kalmış olsa. 12-1 gibi karşılaşmış olurlar. (3 saat baygın kalmıştır çünkü, Hiyori bunu bayıldığı yerden bir yerlere sürüklüyor, sonra Toko gidip ilaç çalıyor getiriyor, yaraya pansuman yapıyorlar vs vs.)
Bir daha uyandığında hava aydınlanmış. Yani saat en erken 8.30-9

Adam neredeyse 24 saat uyumuş be. Yuh.:oleyo2:

Valla sen bayağı bi yanlış gelmişsin bence. Adamların beklediği alma durumu idam sırasında gerçekleşecek. Adamlar orda Jack'i, bir hafta sonra da King'i aldırıyor, sen diyorsun ki şu an Jack'i aldıranı görmedim...:bilmem:

Şu Zoro üzerine ark meselesi. Birisinin açıklaması var bu konuda. Ve de birisinin üzerine ark illa güç olarak mı oluyor? :D Yani ne desem bilemiyorum bu konuda.
İlk karşılaşma idam alanı civarında olabilir. Ben de yorumları okuyorum, kimsenin Zoro oracıkta alır, hacamat eder Jack'i dediğini görmedim. Orada çarpışırlar, Zoro handikaplıdır Law plan falan der geri çekilmeye ikna eder Zoro'yu. Sonra ikinci kez karşılaşırlar vs. Oda kılıfına uydurur. Kolay bir vs olacakmış gibi bu halde alır geçer sonra King'e yürür diyen varsa söyleyeyim çok yukardan uçuyor, çakılır yere. Bence mümkün değil bu. Sadece King de şu an için fazla Zoro'ya. Bir ya da birkaç basamak lazım Luffy'nin geçtiği yola (Dof, Cracker sonra Kata gibi) benzer yoldan geçmesi lazım. Sen "kimileri böyle böyle diyor sen yanlış gelmişsin" minvalinde konuşuyorsun ama ben Zoro fanı birinin de her dediğine katılıyor değilim zaten. Sadece bu arc Jack beklentisinin nesi bu kadar uç geliyor kimilerine onu merak ediyorum.

İlk karşılaşma idam alanı civarında olabilir. Ben de yorumları okuyorum, kimsenin Zoro oracıkta alır, hacamat eder Jack'i dediğini görmedim. Orada çarpışırlar, Zoro handikaplıdır Law plan falan der geri çekilmeye ikna eder Zoro'yu. Sonra ikinci kez karşılaşırlar vs. Oda kılıfına uydurur. Kolay bir vs olacakmış gibi bu halde alır geçer sonra King'e yürür diyen varsa söyleyeyim çok yukardan uçuyor, çakılır yere. Bence mümkün değil bu. Sadece King de şu an için fazla Zoro'ya. Bir ya da birkaç basamak lazım Luffy'nin geçtiği yola (Dof, Cracker sonra Kata gibi) benzer yoldan geçmesi lazım. Sen "kimileri böyle böyle diyor sen yanlış gelmişsin" minvalinde konuşuyorsun ama ben Zoro fanı birinin de her dediğine katılıyor değilim zaten. Sadece bu arc Jack beklentisinin nesi bu kadar uç geliyor kimilerine onu merak ediyorum.
Bu tartışma zaten Jack'i oradan alıp almamasından çıktı. Yoksa 7 gün sonraki festivalde almış almamış meselesi değil. Yoksa kimse Jack beklentisi uçuk demiyor. Şu anki var olan şartlar altında alamaz diyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık