Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbiden Oda ilmik ilmik işledi olayları. Herkes izliyor. Zemin harbi hazır hahahha.

Toko’yu nedense çok sevdim ben. Ama rahat olsun Zoro abisi var :D
Valla bir kaç bölümdür bekliyordum, yavaş yavaş gidiyor oraya doğru, Zoro da baya bir endişelendi bu saatten sonra yine kayboldu olayı falan olmasın. Tek endişem o.

Toko'dan dram çıkacağı belliydi, sonunda o esprisi ile Zoro'yu güldürecektir. :D

Valla bir kaç bölümdür bekliyordum, yavaş yavaş gidiyor oraya doğru, Zoro da baya bir endişelendi bu saatten sonra yine kayboldu olayı falan olmasın. Tek endişem o.

Toko'dan dram çıkacağı belliydi, sonunda o esprisi ile Zoro'yu güldürecektir. :D
Yok yok kaybolmaz önlemini almış Oda :D Zoro adam ya harbiden ciddi ciddi endişelendi.

Toko zaten sevdi Zoro’yu belli :D

Kaido çok iyi ya :D

Tayfası öyle kral hükmeder gibi değil cidden tayfa gibi :d

Ekibi toplama, eski dostluklar, flashback falan. Baya merak ediyorum nasıl bir araya geldiler bunlar.

Yok yok kaybolmaz önlemini almış Oda :D Zoro adam ya harbiden ciddi ciddi endişelendi.

Toko zaten sevdi Zoro’yu belli :D
Bekliyoruz. :D tam uzun araların olacağı zaman verdi bu bölümleri :/

Kaido çok iyi ya :D

Tayfası öyle kral hükmeder gibi değil cidden tayfa gibi :d

Ekibi toplama, eski dostluklar, flashback falan. Baya merak ediyorum nasıl bir araya geldiler bunlar.
Tam troll adam. :D Big Mom gibi de değil. Birisi görevini yapamadığı zaman takmıyor adam. Sadece içkili olduğu zaman uzak duracaksın.

Bu arada yanlış anlamadıysam Sanjiler Ebisu kasabasından izliyorlarmış, değil mi? Onları gösterdikten sonra Rasetsu adlı yeri gösteriyor.

Herkes yayını görüyor. Olaya en yakın noktada Zorolar var ve şu an oraya doğru ilerliyorlar. Sonraki bölüm Zoro'nun ya yükselişini ya hakkında bilinmeyenleri ya da düşüşünü görüceğiz.

Hiyori'nin öldüğüne bu kadar eminseler Hiyori'nin bir meyve yeteneği var. Kendini kopyalayabilmesini sağlayan. Kesin olay şuna varır: O adamların hiçbiriyle birlikte olmadım. Hep kopyalarımı kullandım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık