Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc inmeyebilir. İnerse de Luffy ve Zoro başta olmak üzere herkes P.up alması lazım, yoksa imkanı yok bu canavar inmez.
Bu arc inmeyebilir muhabbetini ben de yapmak istiyordum ama konusunu bulamamıştım. Bu adam savaş savaş diyip duruyordu. Bu kadar söyletmesi bu adamın o savaşta ineceğine bir işaret diye yorumlamıştım ama emin değildim hala değilim

Bu arc inmeyebilir muhabbetini ben de yapmak istiyordum ama konusunu bulamamıştım. Bu adam savaş savaş diyip duruyordu. Bu kadar söyletmesi bu adamın o savaşta ineceğine bir işaret diye yorumlamıştım ama emin değildim hala değilim
Çok karışık şuan her şey. Bu adamın komutanları var, Shogun var, Shogun'un adamları da vardır muhtemelen. Birde kendisi bir ordu zaten. Ama dediğin gibi o savaşı başlatıp inebilir , gerçi Big mom gelirse, zaten efsane bir savaş olur herhalde. Bu arc nefis olacak :D

"Just what kind of King will you become? Brat..."
Şuna baya güldüm ya hahahaha. Ana karakterin arada sağlam dayak yediği seriler her zaman iyidir. Her arc luffy’nin başta yok olup sonra gelip boss yenmesi şeklinde ilerliyordu. burada yapılmaması bu arcı bana sevdirdi bile şimdiden.

Çok karışık şuan her şey. Bu adamın komutanları var, Shogun var, Shogun'un adamları da vardır muhtemelen. Birde kendisi bir ordu zaten. Ama dediğin gibi o savaşı başlatıp inebilir , gerçi Big mom gelirse, zaten efsane bir savaş olur herhalde. Bu arc nefis olacak :D
O savaş acaba Oda’nın sona sakladığı savaş mı? Eğer öyleyse ve kaido oraya kalacaksa serinin geleceğini kestirmek güç. Ama iki savaş da olmaz gibi de geliyor. Hayırlısı. Yine de ben oyumu kaido’nun o bahsettiği savaşta inmesine veriyorum içten içe

Son düzenleme:
Shonenlerde adettir:

1: Düşmanla karşılaşma.
2: Trajik hezimet.
3. İlahi yardım.
4: Epik zafer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık