Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido gözümden düştü malesef
Hani bu darbeleri yemek bir yonkoya yakışmaz diye düşünüyorum
Her ne kadar o darbeleri Kaido tınlamadıysa bile

Eğer bu bölüm Luffy geleceği görmeyip gerçekten böyle bir teklik yiyorsa ; bal gibi de Oda'yı suçlarım. Bu bölümle birlikte adam cebine bir 10 yılı da daha koymuş olur.
10 yıl daha koymuş olmaz. Luffy'nin gücünün böyle olduğu zaten belliydi. Siz tahmin edemediniz sadece. Eğer geleceği görmüş ise de ben tahmin edememişimdir. Oda'nın suçu yok. Ama sondaki bakış bana geleceği görme bakışından çok aha s*çtık bakışı gibi geldi yani.

Edit:Gerçi geleceği görmüş olsa da bir şey değişmiyor. Tek yemiş yerine, tek yiyeceğini anlayınca kaçtı durumu olur. Yumrukları Haki ve şeytan meyvesi kullanmayan Kaidou'ya işlemedi durumu var çünkü ortada.

Gerçekten muhteşem bi bölüm ama sadece 14 sayfacık :artiz::artiz:üzdü..
Son sayfadan önce köşedeki luffy Kaido bakışmasında luffy geleceği görüyor gibi geldi bana gözünden dışarıya doğru çizgiler çizmiş Oda.. Benim düşüncem luffy nin durumu düşündüğümüz kadar kötü değil ama yine de savaşa devam etme gibi bi durum söz konusu olamaz:gamyon::gamyon:

a
10 yıl daha koymuş olmaz. Luffy'nin gücünün böyle olduğu zaten belliydi. Siz tahmin edemediniz sadece. Eğer geleceği görmüş ise de ben tahmin edememişimdir. Oda'nın suçu yok. Ama sondaki bakış bana geleceği görme bakışından çok aha s*çtık bakışı gibi geldi yani.
Aynen ya o bakış ya da geleceği görüp sıçmadan savuşturmalıyım bakışı :)

Allah var Luffy iyi girmiş ama Kaido koka savunması yapmamasına rağmen anca bu kadar etkilenmiş. Nasıl bir hayvandır bu?

Luffy geleceği görüyor olsa, işte dünyanın en güçlü yarattığının gücü denmezdi orada. Ayrıca kaido sarhoş olduğu için darbe yiyor. Yalnız şu wheeeze denen efektten bir şey çıkacak. Kral haki, karşı tarafın hakisi emcükleme olabilir.

Bana da geleceği görüyor gibi geldi. Bunu düşünme sebebim son sayfadan önce luffy'nin surata ilginç bir odaklanışı var özellikle gözlere sanki bir şey görüyor gibi.
İkinciside, son sayfandan önceki sayfadan son sayfaya geçerken bir atlama oluyor gibi kaido daha yerden kalkmaya çalışıyorken birden sonraki sayfada luffy tek yiyor ilginç geldi bana nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık