Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım kaido luffylerin olduğu yerdemi şuan ? Ve orada ise onları hissedemiyor mu ?
rayleigh etrafında ki güçlü kişilerin nerede olduklarını kaç kişi olduklarını bilebilirsin dedi bizim luffy daha yanındaki karıyı koruyamıyor :D kaido erken fark etse de hızlı bir giriş vs olsa :D

Cracker'den daha güçlüdür bence. Jack birine fena patlayacak sonunda ama hayırlısı. :D
Valla izlenim olarak benim içinde öyle,genede dereyi görmeden paçayı sıvamayalım diye düşündüm,tam gücünü gördükten sonra yorum yaparım,crackere şu jacke darbe atanların hiçbiri ulaşamaz gibi geliyor,zunisha hariç

Bu arada Nami çok konuşulmuş ama bana mangaya oranla çok abartı gelen bir şey olmadı açıkcası,hatta siz yazmasanız dönüp bir daha bakmazdım,mangayı okumaya başladığımdan beri hiç takılmadım şahsen çizimlerine,okuyup,görüp geçiyorum çizimleri,siz çok mu takılıyorsunuz yoksa çok mu abartıyorsunuz ya da sorun bende mi anlamadım valla

Valla izlenim olarak benim içinde öyle,genede dereyi görmeden paçayı sıvamayalım diye düşündüm,tam gücünü gördükten sonra yorum yaparım,crackere şu jacke darbe atanların hiçbiri ulaşamaz gibi geliyor,zunisha hariç
Görünüşe göre bu adam ölümüne dövüşlerin içine girip duran biri. Ne zaman görsek bir aksiyonun içinde. :D Ray'in hakinin gelişimine yönelik verdiği son bilgileri de düşünürsek hayvani bir hakiye sahip olması lazım. Umarım yanılmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık