Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki neden ısrarla ölmek istiyor da ölemiyor diyorlardı!!
Anlaşılan kaido’nun içip içip triplere girdiği zamanlar oluyor. O kafa bulduğu zamanlarda bunları yapıyor olabilir.
Diğer bir ihtimal ise ben çok güçlüyüm yav hasar almıyorum gibisinden kendine zarar vermeye çalışıyordur ve böylelikler kendisini egosal anlamda tatmin ediyordur.

Ben de tam tersi oldu. Jack hariç bütün karakterler çöptü hem tasarım olarak hem güç olarak. Bm nin çöp karakterleri yine bir kaliteye sahipti. Kaido’nun Jack gibi sağlam adamı daha ilk baştan kan kustu. Bm nin adamları ise birkaç novayı def etmiş adasından. Komutanların hepsi ecel terleri dökütürdü bizimkilere. Ha jack şekil dersin ona katılırım ama kaido’da katadan daha şekil bir komutan göremedim henüz. Umarım
Kaido’nun diğer adamları farklı olur çünkü jack kafasında kask takan kaslı bir adam yani tasarımında ilgi çekici bir yan yok. Bm’nin bütün adamlarına bak hepsi bir konsepti temsil ediyor.
Benim beklediğim yeni dünya tasarımı Jack üzerinden anlatıldığı gibi olmalı.
Kaido'nun adamı bile olsa kan kussun dayak yesin bilinmeyen Zuina gibi güçler çıksın.
Bize daha dokunabilen bile yok sirtim yere değmedi muhabbetlerinin döndüğü dandik bir yer değil.
Kaido bile kaç kere yenilmis yaralari var.
Big Mom ve adamlarının hikayesi o yüzden gram ilgimi çekmiyor.
Benim hayalimdeki yeni dünya Kaido ve adamlarının yaşadığı yer.

Anlaşılan kaido’nun içip içip triplere girdiği zamanlar oluyor. O kafa bulduğu zamanlarda bunları yapıyor olabilir.
Diğer bir ihtimal ise ben çok güçlüyüm yav hasar almıyorum gibisinden kendine zarar vermeye çalışıyordur ve böylelikler kendisini egosal anlamda tatmin ediyordur.
Sarhoşken triplere girmesi aklıma yattı. Yani ciddi olarak ölmek istemiyor, sarhoşken gaza geliyor demek ki.

Yada altında başka bişi olabilir mesela... Bı kadar basite indirgemenin manası yok. Hani ölmenin 5000 çeşit yolu var. Taş bağla ayağına suya at boğul öl demi?
İki meyve ile ölüm kesinken hala yaşaması yukarıda yazan arkadaşın dediği gibi içip içip bir nedenden ötürü ölmeye çalışıyor olmasındandır. Ama ayık kafa ile ölmek istemediği belli bence.

Düşünsene nasırlaşam da hiç ölmeyem diye atlıyor çıkıyormuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık