Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir şeyin ihtimali yok.Adam yeni dünyanın ne olduğunu ilk ağızdan söyleyen adam.Kaçacak olsa kolu veridimi kaçar zaten.

Ben de onu diyorum ya zaten. Kidd o söylediklerini yoldan geçenlere karşı söylüyor. Asıl babalar ile karşılaşınca durum değişiyor işte. İki yıllık aradan sonraki halini görmedin mi? Adam paranoyaya bağlamış resmen. İki yıllık arada asıl NW'nin farkına varmış bence. Gerçi Kaido karşısında adam gibi durmuştur ama yine de Luffy ile karşılaşacağı sahne çok merak uyandırıcı. Ya Zoro gibi ''Yonkolar fena, onlara bulaşmayalım'' diyecek, ya da ''Luffy bi el at da şunların kökünü kazıyalım'' diyecek.:ehe:

Ben de onu diyorum ya zaten. Kidd o söylediklerini yoldan geçenlere karşı söylüyor. Asıl babalar ile karşılaşınca durum değişiyor işte. İki yıllık aradan sonraki halini görmedin mi? Adam paranoyaya bağlamış resmen. İki yıllık arada asıl NW'nin farkına varmış bence. Gerçi Kaido karşısında adam gibi durmuştur ama yine de Luffy ile karşılaşacağı sahne çok merak uyandırıcı. Ya Zoro gibi ''Yonkolar fena, onlara bulaşmayalım'' diyecek, ya da ''Luffy bi el at da şunların kökünü kazıyalım'' diyecek.:ehe:
Herhangi birine bel bağlamaz reyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık