Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bize Kaido’yu tanıtırken 3 şey üzerinde durdu.
1) Hayvan gibi gücü
2) Öldürülememesi
3) Yenilmez olmadığı
Buradan çıkarttığım sonuç Kaido eninde sonunda yenilecek ama yenilene kadar bizimkiler doğduklarına bin pişman olacak ve yine de Kaido ölmeyecek. Kaido hakkındaki görüşlerim şimdilik bu kadar.

En son kesin bir söz ile Luffy'e dokunma o benimdir dedi kapadı konuyu. Bir filo ile çıkartma yapabilir .

Bu Kinemon'un bahsettiği ekip sağlam ama yonkou almaya yine yetmez. Tıpkı Totland gibi bu defa 3 yıkımcıyı da ordusunun büyük kısmını da indirecekler galiba.

Kaido'a ise Oni adasında bir karşılama yapılacak. Novalar, Luffy ekibi ,Law ekibi, Inu Neko , Marco felanda gelse olur bu iş.
Bm kendisi gelecek adamları zaten bişey başaramadı.Kaidoyla anlaşip bizimkilere dalacaklar.

Bilgi yoğunluklu bir bölüm oldu. Sonraki bölümde devam eder. Tek merak ettiğim şey küçük kızın durumu oldu. Toki niye onu yollamadı, ona ne oldu? Toki kendisi ne yaptı, ölmeyi mi seçti yoksa kızıyla başka yere mi gitti? Oruchi darbe yapmış olsa bile, Wano içinde büyük destek gördüğünü tahmin ediyorum.
Bu zamanda yolculuk işi nihayi bir durumsa Odenin karısı ölecekse ve meyvenin mirascısı olarak kızı yapmak istemis olabilir tabi birde onu kurtarma durumu olmalı onumuzdeki gunlerde cevap bulur sanırım.

Wb ve roger yine aynı cümlede geçti.
Benim gözümde ikisi de eşit.
Aradaki tek fark birisi kk olmak istemiş diğeri aile kurmak istemiş. İkisi de hedefine ulaştı.

Zaman meyvesi geçmişe gidebiliyor olsaydı, Kaido savaşında her yenildiklerinde geçmişe gidip baştan saldırabilirlerdi aslında:ehe:.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık