Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ayarında olsalar bile büyük sorun. Luffy'ye denk adam yok bizimkilerin tarafında. Zoro birini aldı desen, o dövüşten sağlam çıkamaz kendi de. Bu adamların seviyesindeki Katakuri'yi alan Luffy topallayarak yürüyordu. Üstelik neredeyse bir gün kapıştı.
Ben Luffyler ezer geçer çöp bunlar demiyorum ama çok da fazla abartıldığını ve korkulduğunu düşünüyorum sadece. Yonko indirmeye gelinmişken bu adamlarda bu kadar korkacak bir şey göremiyorum ben.

Kaido adasında tek takılıyorsa komutanları bizim grup alır bir şekilde ama sonrasında Kaido'yu kim alacak bilmiyorum.

Bizim tarafta Yonko dengi adam yok. Kaido'ya karşı anca Koca Ana denk gider.
Smoker en çok sen anlarsin, tüm arclarda böyleydi zaten hic bir arc luffy arc bossuna denk olarak dovusmedi hep zorlamayla ve biraz da irade gucu adi altinda bize yutturulmaya calisilarak rakiplerini yendi. Ama bu arc tabiki de luffynin cok cok uzerinde olan bir rakip var o da kaido. Ama luffy her arc oldugu gibi yine bir sürü yardim alarak ve biraz da irade gucunun verdigi nimetlerden yararlanarak yine kaido inebilir. Bizim tarafta yonkou dengi adam yok ama potansiyeli daha yüksek adamlar var hepsi suikast girisimi tadinda bir olayla kaiodaya habersizce girseler kaido ne kadar güçlü olsa da bu kadar kisiye karsi yikimcilarin yardimi olmadan kazanamaz, kaido tayfasini görmedik ama süpernovalar da taraf degistirirse kaido tayfasi da yalan olur gibi geliyor.

Ama benim senaryoma göre arc bossu shogun olacak, kaido ise daha büyük bir seyler planliyor gibi. Asil bomba ise BM ile kaido nun ittifak kurmasi ve bizimkilerin planlarinin bosa cikmasini görücez diyerek noktalayayim.

Smoker en çok sen anlarsin, tüm arclarda böyleydi zaten hic bir arc luffy arc bossuna denk olarak dovusmedi hep zorlamayla ve biraz da irade gucu adi altinda bize yutturulmaya calisilarak rakiplerini yendi. Ama bu arc tabiki de luffynin cok cok uzerinde olan bir rakip var o da kaido. Ama luffy her arc oldugu gibi yine bir sürü yardim alarak ve biraz da irade gucunun verdigi nimetlerden yararlanarak yine kaido inebilir. Bizim tarafta yonkou dengi adam yok ama potansiyeli daha yüksek adamlar var hepsi suikast girisimi tadinda bir olayla kaiodaya habersizce girseler kaido ne kadar güçlü olsa da bu kadar kisiye karsi yikimcilarin yardimi olmadan kazanamaz, kaido tayfasini görmedik ama süpernovalar da taraf degistirirse kaido tayfasi da yalan olur gibi geliyor.

Ama benim senaryoma göre arc bossu shogun olacak, kaido ise daha büyük bir seyler planliyor gibi. Asil bomba ise BM ile kaido nun ittifak kurmasi ve bizimkilerin planlarinin bosa cikmasini görücez gibi.
Kaido iyi kötü yıllardır bu denizlerde terör estiriyor. Bundan güçsüz olduğu varsayılan Koca Ana'ya çizik bile atamadılar. Aklı başında Ana'ya Luffy tüm tayfası ile dalsa yine alamazdı. Kaido'nun gücünü bilmem, ama adamlarından biri olan Jack bile Luffy'yi saatlerce uğraştırır. Dediğin gibi arklar hep böyleydi, ama bu sefer rakip çok farklı bir kalibrede. Bu rakibin benzerinin nasıl bir şey olduğunu 50-60 bölüm önce gördük. Ana devlerin saldırısını yapınca saldırı utanmasa uzaya gidecek. Böyle bir gücün karşısında durmak çok zor. Ki aynı Ana, Doflamingo ve Katakuri'yi top gibi sektiren Dördüncü Vites saldırısını eliyle durduruyor.

Sen bu arc Kaido'nun düşmeyeceğini düşünüyorsun o zaman. Doğru mu hissediyorum?
Evet, ama bir şekilde Wano'dan uzaklaştırılacak. Law en başta planımız başarılı olsa bile kazanma şansımız %30 diyordu. Dövüş düşünülürken genelde bizimkilerin penceresinden bakılıyor. Ancak Kaido kütük gibi durmayacak. Bu adamın da eli kolu var. Vurdu mu toprak atarlar, sela okurlar.

Evet, ama bir şekilde Wano'dan uzaklaştırılacak. Law en başta planımız başarılı olsa bile kazanma şansımız %30 diyordu. Dövüş düşünülürken genelde bizimkilerin penceresinden bakılıyor. Ancak Kaido kütük gibi durmayacak. Bu adamın da eli kolu var. Vurdu mu toprak atarlar, sela okurlar.
Luffy'nin bu 2 haftalık süreçte güclenme ihtimali yok mu sence kaido'dan önce birileriyle dövüşecekler bu belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık