Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişe bir gidiş yok, o ihtimali unutun artık. Zaman ileri doğru ilerlerken bazılarına daha yavaş ilerlemesi için ayarlama yapılmış büyük ihtimalle. Sorulacak soru @nuni.man in sorduğu sorular gibi olmalı, hangi tarihe gideceklerini hesaplayıp mı yaptılar? Hesapladılarsa 20 yıl sonra tam da Luffy'e mı denk geldiler? Kocaman bir tesadüf mü bu? Yoksa yeni kehanetler mı çıkacak ortaya?

Şu saatten sonra eğitim falan hikaye. Ne yani, Zoro o kadar Mihawk'tan eğitim aldı. Eee hani nerde? Diğer üyelerin eğitimlerinin sonucu nerde? Daha adamlar potansiyel gösterecek falan deniyor. Bu kadar mı adamların potansiyelleri? Bir de eğitimden en güçlü gelen kişi Zoro falan deniyordu. :bilmem:Demek ki Pica için eğitim almış Zoro :(

Peki ya Luffy vs çaylak Roger, Zoro vs Çaylak Rayleigh olursa :D Veya vs değilde tanışma bile garip olurdu. Luffy Roger'ı tanımayıp ben korsanlar kralı olacağım der filan. İlginç komik şeyler çıkabilirdi. Yine Zoro vs Ryuuma harika olurdu. Ama işte geçmişe gitme işi işin içine girerse ortalık çok fazla karışır. Sadece geleceğe bir şekilde gitme olsa daha iyi olur mantık açısından.

O 9'un bizim tayfa olduğunu düşünmemek lazım bildiğimiz 9 kişiyi geleceğe gönderip kurtarmış ve ölmüş Oden. Seride o meyveyi kullanacak başka biri çıkmaz net. Sadece daha ütopik gözükmesini sağlayacak arcın. Seri dinamiklerine aykırı 20 yıldır geçmişten 3 gram bir şey göstermeyen adam geleceği mi gösterecek ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık