Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

918: Başlıyor! Büyük Kaido'yu İndirme Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    17
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar şu gece hırsızı denilen veletin tipine dikkat ettiniz mi? Manga'da uzak bir profil olduğu için tipi belli olmuyordu animede bayağı belirgin ve bu bildiğin Sabo. Dikkatli bakarsanız gözünde bir gözlük var ağız ve çene kısmını örten bir maske var maskenin ipleri başının arkasına bağlı, şapkası ters çevirilmiş giyimi birebir Sabo'nun kostümüne benziyor.

Arkadaşlar şu gece hırsızı denilen veletin tipine dikkat ettiniz mi? Manga'da uzak bir profil olduğu için tipi belli olmuyordu animede bayağı belirgin ve bu bildiğin Sabo. Dikkatli bakarsanız gözünde bir gözlük var ağız ve çene kısmını örten bir maske var maskenin ipleri başının arkasına bağlı, şapkası ters çevirilmiş giyimi birebir Sabo'nun kostümüne benziyor.
Dikkatimi çekmedi ama bence o (animede adı geçti mi bilmiyorum)

Denjiro

Dikkatimi çekmedi ama bence o (animede adı geçti mi bilmiyorum)

Denjiro
Tipine baktığın zaman giyim tarzı çene yapısı ve zenginden çalıp fakire dağıtması bana Sabo olduğu izlenimini verdi. Nasıl açıklayacaklar ve kim çıkacak kesin bir şey söylemek güç. Tahmin ettiğim kişi çıkarsa Sabo buraları ateşe verir.

Tipine baktığın zaman giyim tarzı çene yapısı ve zenginden çalıp fakire dağıtması bana Sabo olduğu izlenimini verdi. Nasıl açıklayacaklar ve kim çıkacak kesin bir şey söylemek güç. Tahmin ettiğim kişi çıkarsa Sabo buraları ateşe verir.
Wano'ya geldiklerinde çoktan o çocukla ilgili söylentiler varmış ve çok eskiye dayanıyormuş izlenimi var. Böyle bir durum varsa Sabo zaten olamaz. Oraya gelebilmesi için zaman yok gibi gözüküyor.

Sabo veya Devrimcilerin Wano da olma ihtimalini kuvvetlendiren şu olabilir çok önceden beri biliyoruz ki devrimciler silah kaçakçılığının peşinde ve silah kaçakçılığının başında Kaido var. Dof'u kullanıyordu.

Shutenmaru saç rengi harbi itici ya başka renk mi kalmadı? Kos koca Kaiodunun vurduğu Tamaya bir kaç çizik vardı bir şeyin yok dediler ya helal olsun ne diyek.. Shinobi serinin en itici karakterlerinde zirveye oynar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık