Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

915: Yıkıcı! Tek Vuruş Tek Leş - Gürüldeyen Bagua

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    46
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümlerin sevilmesi normal be. Bak eski serilerin yeni uyarlamaları da çok sevilir. Bu iş gün geçtikçe ana akım oluyor, daha çok kazanmasa da daha çok üreten firmalar kaliteyi düşürüp duruyor. E bunlarla büyümüş çocuklar hadi çocuğu geç yetişkin bireyler bile elbette bunları sevecek. Hadi bilemedin sevmiş gibi yapacak, çok takılmayın yav düzelir ilerde herkes xd

Koskaca Kaidoyu düşürdükleri duruma bak,adam sopasını salladığı gibi tekliyordu mangada,animede de adam sanki tüm gücünü yüklemiş gibi çığırıyor :artiz:

Bu ne be! Bir an Anime bağımsızlığını ilan etti, luffy Kaidou'yu indirecek sandım. Animeci olsam ikinci kapışmada luffy alır, aşağı yukarı denkler Kaidou ile diye düşünürdüm. Allah'tan mangayı takip ediyorum.

Bu benim anladığım yeni haki tekniğine bir gönderme. Burda Luffy sinirden aşırı hakisi var ama dağınık. Bundan sonra ki sahnede Kaido'da böyle haki salıyo ama sonra onu sopasında toplayıp Luffy'ye vuruyor.Hapishanede ki adamın anllattığı tekniğe gönderme bence. Şu an anime de böyle gösteriliyor diye kızıyorsunuz ama mangada da Oda böyle işlicek ileri ki bölümlerde bence.
Yok bu haki değil. 2 kırmızılık çizeyim, 2 sinirli çizeyim, 2 şimşek çizeyim de şekil şükül gözüksün millet gaza gelsin çizimi bu.

MuzluYulafEzmesi

Oda vurdukça TOEI yüceltiyor . Zoro'da bayılmaz herhalde anime :D :bilmem:

Mangada ki sahne çok epikti anime umurumda değil hiç izlemem ama bu sahneyi bekliyordum uzun zamandır ama hayal kırıklığı sadece.

Anime'yi MF arcta izlemiştim en son bir tek kata luffy vs sinin finaline baktım animede.Bir de Kaido'nun one shot ını izlim dedim o da ne Kaido az daha yenilecekmiş son anda tüm gücünü kullanarak indirmiş Luffy'i tabi bir de Luffy'nin 9 kuyruklu çakrasını kullanması var dedim vatandaş ne kafalar yaşıyor :D Oysa sırf Kaido'nun " Nasıl bir kral olacağını söylemiştin velet" repliği için izlemiştim.Ha Kaido'nun bu arc sonu büyük ihtimal ineceğini düşünürsek anime bu adamın yenilebileceğini daha çok hissettirdiyse de mangada aksi bir durum var mangadaki tek ten ve o tekin atılış şeklinden dolayı herkeste mümkün değil bu adam yenilmez hissi uyandırmıştı.

Bölüm iyi olabilirdi, Toei olmasaydı.
Kapışmayı şekilli göstereyim diyerek çıktıkları bu yolda, efektlere kapışma sahneleri eklemişler.
Kaido'yu uçurmuşlar yaw. Mangada sırtı yere geldi diye, animede ... (burayı boş bırakayım)
Birisi mangada hapşırsa, animede kasırga oluşturuyorlar.

Muhteşem anlatmışlar vs'yi. Uzun zamandır böyle mükemmel bir bölüm izlememiştim. :at:
Verdiğim paraya değdi. Para vermeden izleyenler lütfen yorum yapmayın. :oops:

Luffy Elephant Gatling Gun ve Kong Organ Gun saldırılarını yaparken daha daha devamlı olarak saldırıyı devam ettireceğini içimden geçirdim ve "aha Kaidoyu indirecek" diye düşündüm vallahi:eek::hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık