Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yorumlarımı zoro luffy s.dik yarışımı belli değil :DAllah dan ikisi ordaydıda bazıları senaryo diyor geçiyor,orda tek zoro ya da tek luffy olsa şimdi bütün sayfalar ikisinden birini gömmekle geçerdi amaç luffyde ciddi anlamda bir pasiflik var çözemedim,kötü anlamda değil yani de,çok rahat umursamaz gibi,geldiği seviyenin rahatlığı gibi çözemedim

Bücür hakkında bişey açıklandı da ben mi kaçırdım. Neden onu kaçırdılar, birileri kaşınıyor galiba, sopa gelecek yakında.

Üye silindi 1004

lol Zoro hangisinde terledi la ya da ölümün kıyısına geldi:Dddddd

Franky Senor Pink sayılabilir de Zoroya ölüm kalım savaşı yaptı demek :D
Zoro için ölüm kalım savaşı olmaması karşı taraf için öyle olmadığı anlamına mı geliyor :D

Etrafındaki insanların aurasını sezme, karşındakinin saldırısını okuma, geleceği görme falan ayrı ayrı güçler büyük ihtimalle.

Katakuri odaklandığı yer dışında geleceği göremedi. Yani 40-50 metre karelik alanda olan tüm olayların geleceğini görmüyor. Luffy’e bakarken geleceğe baktı ve luffy’nin resmi kıracağını gördü. Ama luffy’le ilgilenirken brook’un resmi kıracağını göremedi.

Burda da büyük ihtimalle luffy yarasa adama odaklıydı. Geleceği görme gücünü kullandıysa yarasanın saldırılarını okumak için kullanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık