Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

914: Sonunda Çarpışırlar! Öfkeli Luffy, Kaido'ya Karşı!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapımcı şirket ya da yazar kıvıramayınca işin suçunu fanlara atmak. Hırsızın hiç suçu yok. Çoğu kişi One Piece'i derinlemesine takip etmiyor, filler ne onu bilmeyen insanlar var, manga okumayı sevmeyen veya. Toei'nin hedef kitlesi zaten manga okuyucuları değil. Olsa seriyi Rosa'dan bu yana hiç etmezler. Senin mantığınla bunlara izin veren yazar(Oda) daha fazla suçlu.

Seriyi çok fazla umursamayıp(genel tüketici öyle) sadece tadımılık izleyip geçen adam için sorun olmaması doğal yani. Herkes hard fanı değil serinin.
İzlenmeler bir anda düşse Toei ve Oda aklını başına alır ve başka çözüm yolları ararlardı. Sen çöp çizip gene de talep alıyorsan içine etmeye devam edersin.

Ben çöp satıp para kazanıyorum. Alanlar suçlu değil ben mi çöp sattığım için suçluyum? Diğer animeler için de aynı şeyler mevcut.

Bir erkek karakter, doğaüstü güçler, çıplak kızlar ve sonuç anime bir şekilde izleniyor. İzlenmese daha kaliteli işler çıkacak. İzlendiği için döngü devam ediyor. Anime topluluğu sıkıntılı.

İzlenmeler bir anda düşse Toei ve Oda aklını başına alır ve başka çözüm yolları ararlardı. Sen çöp çizip gene de talep alıyorsan içine etmeye devam edersin.

Ben çöp satıp para kazanıyorum. Alanlar suçlu değil ben mi çöp sattığım için suçluyum? Diğer animeler için de aynı şeyler mevcut.

Bir erkek karakter, doğaüstü güçler, çıplak kızlar ve sonuç anime bir şekilde izleniyor. İzlenmese daha kaliteli işler çıkacak. İzlendiği için döngü devam ediyor. Anime topluluğu sıkıntılı.
Elestirildi diye manga elitisti dediler :( Yani animasyonundan baya keyif alanlar var. Böyle sürer yani

Kitle ne istiyorsa animasyoncularda bunu veriyor.Sanılıyor ki tam tersi:/

Elestirildi diye manga elitisti dediler :( Yani animasyonundan baya keyif alanlar var. Böyle sürer yani
İnsanlar okumayı sevmiyor izlemeyi seviyolar o yüzden çöpte olsa izliyolar çoğu izledikleri animenin mangası olup olmadığını bile bilmiyor ha bi de yaş kitlesi de önemli küçüklere güzel eğlenceli geliyo olabilir

Ya hayır; bu sahnenin bir önemi var. Arkadaşlarının durumunun belirsizliği yüzünden öfkelenen Luffy, tüm gücüyle Kaido'ya saldırır. Beşinci imparator olan adamın tüm gücüyle yaptığı saldırılar Sarhoş Kaido'ya biraz bile işlemez. Kaido; Luffy ile kavga etmeyi denemez bile. Şöyle bir bakar; Luffy'i tekler. Sonra da ''ne kralı?'' der ve sahne biter. Bu sahnenin başlı başına bir ağırlığı vardır.

Bu iş ahlakı olmayan beyinsizler böyle bir sahneyi hangi kafayla değiştirirler ya? Uzatılacak başka bir sahne mi yok kardeşim? İlla her kavgaya kendi salakça yorumunuzu eklemek zorunda mısınız? Bu beceriksizler Luffy'nin Dof'a tek attığı final sahnesini de yarım saat uzatmıştı. Ya vallahi sizden adam olmaz. Kyoto Animation yerine bunların binası yanmalıydı.

Olmamış. Bir yumruk atmaya ışık patlamaları, fırtınalar bir sürü ses efekti vs. ne gerek var ya. Filler sahne koyacaksan bile böyle koyma bari. Yıldırımlar falan ne alaka. İnsanlar artık sadeliğe daha çok önem vermeye başlamışken bunlar kullanabildikleri ne kadar efekt varsa basmışlar animeye. Bir ara başım ağrıdı izlerken. Valla yazık şu seriye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık