Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama Shabondy'de darbe alınca çok uzaktaki adam etkileniyordu. Tuhaf bir durum. Meyvesinin işlenişi anlaşılınca anlarız.
100 metre afaki bir sayıydı belki daha fazladır. Atıyorum Tsubasa'nın kendi sahasından rakip sahaya tapagaz gitmesi 1 gün sürdüğünden mesafeler arası aslında kısadır ama birbirleri ile görsel temasları filan yoktur. Burada yaptığın kavgayı misal bir arka sokaktaki insanların duymayışı gibi.

Bunlar farazi tabi senaryo yazıyoruz.

Haklısın. Zou-WCI arası neredeyse bir ay ama tabi WCI-Wano arasını bilmiyoruz.

Spoiler'daki metne göre dedim. Feel ifadesi geçtiği için.
Nerde ya, ben göremedim ''feel'' ifadesini :(

Haa. Ben kişi seçmiyorum hiç. "Dur şuna laf sokayım. Aha bunu sevmiyorum ne dediyse karşı çıkayım." gibi şeylerim yok. Yorumu atana da çoğunlukla bakmam zaten. Kasıtlı bir laf sokma girişimim de olmadı. Beklentiyi Oda yarattı sonuçta, insanların bir şeyler bekliyor olması da anormal sayılmaz.
Olayı çözdüysek problem kalmadı o zaman.:good:

Kusura bakmada saçma olmuş bro bu yorum,plan dahilinde söylenmeme ihtimalini düşünmen lazım değilmi,o zaman luffy de ağzından kaçırdı,aa pardon yalan dedi oda korkak aynı mantıkla
Arkadaş size de şaka yapmaya gelmiyor hee o_O Zoro ile şaka yapılmaz, Zoro hakkında kötü yorum yapılmaz demezsiniz umarım. :gamyon:Biz de Zoro'yu böyle seviyoruz kardeşim be :)

Ayrıca ben yalan çevirisinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Bana göre doğrusu: ''Az önce söylediğim yalan mıydı? '' olacak ama spoilerın zaten sıkıntılı, o yüzden çok da şey etmedim.

Nerde ya, ben göremedim ''feel'' ifadesini :(

Olayı çözdüysek problem kalmadı o zaman.:good:

Arkadaş size de şaka yapmaya gelmiyor hee o_O Zoro ile şaka yapılmaz, Zoro hakkında kötü yorum yapılmaz demezsiniz umarım. :gamyon:Biz de Zoro'yu böyle seviyoruz kardeşim be :)

Ayrıca ben yalan çevirisinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Bana göre doğrusu: ''Az önce söylediğim yalan mıydı? '' olacak ama spoilerın zaten sıkıntılı, o yüzden çok da şey etmedim.
Kusura bakma bugün birşeyi bile düzgün hatırlayamaz haldeyim nedense. İfade şu: Zoro asks a smug Luffy to show him the sword cause he senses the presence of a meitou

Varlığını seziyormuş.

Luffy ve zoro kaçıyor öyle mi ?
Hani luffy yi anlarım kızı kurtaracak ama zoro ?
Üstelik hawkins zoroyu yaralamış :D

Noluyor leyn ? :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık