Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyvallah hacı. Yalnız eğer konsey tarzı bir şeyler varsa Mihawk'ın Wano'ya gitme meselesi yalan olabilir. Eğer bu Shogun güce göre değil de başka bir şeye göre seçiliyorsa o zaman ortada net en güçlü diyebileceğimiz bir kimse olmaz. O yüzden tek bir kişi yerine, birbirine yakın güçte bir sürü adam olabilir. İşin zevki çıksın diye iddiaya girmiştim, bir de kazanırsam var ya... Of hayal bile edemiyom :D

http://www.korsanfan.com/konu/japonya-tarihi.6167/
İyi oldu söylediğin, ben okuyayım şunu. Saolasın. :)
Shogun denen kişi zaten diğer rakiplerine gücünü kanıtlamış klanın başı oluyor.Tarihte iki kere Japonya birlestirilmiş.Biri Oda klanı diğeri Tokugawa klanı olmasi lazım.Oda kesin değil.

Abi bu sefer ki bölüm niyeyse pek tat vermedi. Kılıçlı babun görünce Mihawk reisi yad ettim.

*Ahtapotun mevzusu çözemedim. Sanırım Kinemon tayfa için vakti zamanında görevlendirmiş.*

Hakkaten öyle yav :hhh:
:ehe:

Müthiş :hhh: Sonra vay efendim Orlumbus iyi adam muhabbetleri döner. Bir iyilik yaptırıp kötü adamları sevdirmeye çalışıyor. Hani biz yemiyoruz da Japonya'daki bacak kadar veletler okuyor onları etkiler böyle şeyler.
Hayvanlara da işkence yapıyordu sanki bu, hep okuyucunun gözüne sokmak için bunlar, ama dediğin gibi 12 yaşındaki Japon veletleri yer ama biz yemeyiz :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık