Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amanneden eline sağlık :D oda bölümü hiç vermese de olurmuş 13 sayfa ne ya :D diğer bölümde maymun vs luffy olacak heralde :D

Yalnız bu Luffy geleceği görmüyor muydu? Balığa tutununca sonucun böyle olacağını nasıl görememiş olabilir? Katakuri olsa böyle bir şekilde düşer miydi? Pek sanmıyorum.

amanneden eline sağlık :D oda bölümü hiç vermese de olurmuş 13 sayfa ne ya :D diğer bölümde maymun vs luffy olacak heralde :D
Daha şimdi dedim yav. :D Çift sayfaları atlıyorsunuz böyle olunca. 5 tane çift sayfa var. 13 sayfanın 1'i Jaiminis'in kendi Credits'i. Toplam 17 sayfa yani. :D
Şimdi bölüm kısacılar gelecek. :oleyo2:
@Çörekçioğlu Luffy bu bölümde sahil güvenliğe neden gerek duyulmadığı açıklanmış sanki biraz. :oleyo2:

Yalnız bu Luffy geleceği görmüyor muydu? Balığa tutununca sonucun böyle olacağını nasıl görememiş olabilir? Katakuri olsa böyle bir şekilde düşer miydi? Pek sanmıyorum.
Karakter farkı var. Luffy bunu niye sallasın ki?

Daha şimdi dedim yav. :D Çift sayfaları atlıyorsunuz böyle olunca. 5 tane çift sayfa var. 13 sayfanın 1'i Jaiminis'in kendi Credits'i. Toplam 17 sayfa yani. :D

@Çörekçioğlu Luffy bu bölümde sahil güvenliğe neden gerek duyulmadığı açıklanmış sanki biraz. :oleyo2:

Karakter farkı var. Luffy bunu niye sallasın ki?
Niye sallamasın ki? Durup dururken geminin devrilmesini, tayfadan ayrılmayı, saçma sapan bir yaratıkla dövüşmek zorunda olmayı kim ister?

Bana sallamamaktan ziyade hiç geleceği görememiş gibi geldi.

Niye sallaması ki? Durup dururken geminin devrilmesini, tayfadan ayrılmayı, saçma sapan bir yaratıkla dövüşmek zorunda olmayı kim ister?

Bana sallamamaktan ziyade hiç geleceği görememiş gibi geldi.
Görmüş olsa da sallamaz. Şu söz yeterli:

Görmemiş olması da muhtemeldir çünkü Kata gibi tetikte dolaşmıyor ve ortada düşman tehlikesi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık