Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Minna, yine One Piece kısır döngüsüne girmiş bulunuyoruz, geçirmişler olsun. Klasik One Piece arclarından biri olacak yine...

Ah ulan Reverie, ucundan gösterttin :utan:

Valla tayfanın ayrılması hikâyenin pek çok farklı noktadan anlatılabilmesi için gerekli. Zaten ark ilerledikçe bunun gerekliliğini de görüyoruz. Diğer yandan her ark girişinde arkın tanıtımına yer veriliyor ve verilmesi de gerekiyor. Ark ilerledikçe "İyi" ya da "Çok İyi"ye vereceğiniz bölümlerin sayısı yine bol olacak. Sonra politikacılara bir dediği bir dediğiyle tutmuyor dersiniz, peh! :(

İlave: Reverie'nin Wano ile aynı anda işlenmesi gerekiyormuş demek ki. Aksi taktirde henüz bilmememiz gereken bilgiler edinebilirdik herhalde. Ben ikna oldum, sizi bilmem. :)

Valla tayfanın ayrılması hikâyenin pek çok farklı noktadan anlatılabilmesi için gerekli. Zaten ark ilerledikçe bunun gerekliliğini de görüyoruz. Diğer yandan her ark girişinde arkın tanıtımına yer veriliyor ve verilmesi de gerekiyor. Ark ilerledikçe "İyi" ya da "Çok İyi"ye vereceğiniz bölümlerin sayısı yine bol olacak. Sonra politikacılara bir dediği bir dediğiyle tutmuyor dersiniz, peh! :(

İlave: Reverie'nin Wano ile aynı anda işlenmesi gerekiyormuş demek ki. Aksi taktirde henüz bilmememiz gereken bilgiler edinebilirdik herhalde. Ben ikna oldum, sizi bilmem. :)
Oda aynı mevzuları çizmekten hoşlanmadığını söylüyordu neredeydi unuttum. Politikacı Oda :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık