Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reverie'ye dönüş yapmayacak mı? Ben bu Wano olayını, bir bölüm gösterip Reverie'ye döncek olarak biliyordum.

O değil de Luffy'nin ağır sorumsuzluğunu farkettim:
Luffy Ana ile kapışırken Kaido'yu indireceğini ağzından kaçırıyor, ardından ana kırılmış telefon hattında Kaido'ya konuşuyor ona haber veriyor, haliyle bütün denizcilere Luffy'nin Wano'ya yürüdüğünü haber veriyor. Ulan Luffy.

Klasik Oda komiklikleri ve palyaçolukları olmazsa olmaz zaten uzun ayrılıklar sonrası :artiz:

Robin dansöz ise, Nami'yi de Geyşa yapsa iyi fan servis olurdu. Alışkın zaten ergenlerin üzerine oynamaya:(

Robin "zevk mahallesi"ne düşmüş. Türkçesiyle "Zürafa Sokak".
Yanındaki teyzenin çaldığı sazın adı da "şamisen". Organoloji dersinden hatırlıyorum.

millet wano'dan korkuyor ama kinemon, zoro'nun pica'yı biçişine şok olmuştu. demek ki bu tür üst güçler wano için bile ekstrem...

Spoilera göre Robin dans dersleri alıyor ve dans dersi veren kadın, Robin'e ''eğer bu şekilde dans edersen Shogun asla bizi çağırmaz'' falan diyor. Anlaşılan tayfa üyeleri Wano içerisinde dağılmış ve hepsi kendi imkanlarıyla bilgi toplayacak, tabi Zoro hariç:ehe:

Eğer denildiği gibi sakura dolu bir ülkeyse Roger ve WB büyük ihtimalle Wano'da sake içip konuştular. Yıldızların toplandığı yer bildiğin. Roger, WB, Kaidou, Ace, Luffy ve ekibi, bildiklerimiz bunlar olur.

Çıkarsa çıksın bana ne.:/ Sadece kadının tayfada bulunması bilgisi Oda'nın buna daha çok inanmamız için yaptığı bir ters köşe olabilir diyorum.Onun dışında çıkmış çıkmamış fark etmiyor bana.
Çıkmışsın yenmiş yenmişte yenmiş.yenmişte yenmiş. Çıkmışsın yenmiş.

Yapamadım bir daha olmuyor. Olmadı. Olmayacak.demiyor.

7 arcdır her seferinde.yenmişte yenmiş.çıkmışsın yenmiş. Bal ile yenmiş.

Meydan okuyor korsan kral olacagım diyor! Sen olamazsin diyor!

Yapamadım bir daha olmuyor. Olmadı. Olmayacak.demiyor.

Çıkmışsın yenmiş yenmişte yenmiş bal bal ile yenmiş.çıkmışsın yenmiş.

Alıntı:ince şiirler

O değil de Luffy'nin ağır sorumsuzluğunu farkettim:
Luffy Ana ile kapışırken Kaido'yu indireceğini ağzından kaçırıyor, ardından ana kırılmış telefon hattında Kaido'ya konuşuyor ona haber veriyor, haliyle bütün denizcilere Luffy'nin Wano'ya yürüdüğünü haber veriyor. Ulan Luffy.
O da işe yarayacak.Luffy'nin şanssızlığı da sonuç olarak büyük bir şansa dönüşecek olaylar silsilesini başlatan tetikleyici bir unsurdur.Hep böyle olmuştur olacaktır o yüzden bal diyoruz zaten.

Tamatebako da en başta şanssızlıktı sonra topkek arcta mucizeye dönüştü.

Klasik Oda komiklikleri ve palyaçolukları olmazsa olmaz zaten uzun ayrılıklar sonrası :artiz:

Robin dansöz ise, Nami'yi de Geyşa yapsa iyi fan servis olurdu. Alışkın zaten ergenlerin üzerine oynamaya:(
Robin zaten mecburi geyşa olmuş kıyafetlerinden anlaşılması lazımdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık