Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dedim bi gireyim de ufkum açılsın Zoro'nun neler yapacağıyla ilgili teorileri okurken, millet işemeli sıçmalıya dönmüş :S
Dedim bi gireyim de ufkum açılsın Zoro'nun neler yapacağıyla ilgili teorileri okurken, millet işemeli sıçmalıya dönmüş :S
Eskiden kralların sidiğine bakıp ne hastalığı olduğunu bulmaya çalışırlarmış ona döndü olay.Zoro'nun da sidiğine bakıp güç biçmeye
çevirdi millet hahahahaha :D

Ya arkadaş hala mı Luffy=Zoro konuşuluyor? Bu forum hiç mi ilerleyemeyecek? Luffy iyi hoş çocuk da yani şimdi doğruya doğru Zoro bunu evirir çevirir döver de döver, döver de döver. G5 de yetmez G38 falan lazım yani o derece.

+1 hatta arkadaşın uye kaydinı sildirin:))))

Müthiş cesursun kardéş.Adamlar 3 yıla yakındır zoro görmemişler zoro 3 yil araan sonra wcde görünse bunu profil yapacak fanlar var sen kalkmış bunları eleştiriyorsun:)hem dememişlerde zoro>lufy bence ilişme garibanlara canı cekmiştir gariplerin:D

Edit:bunu yazarken zoro>lufy olabilir daha potansiyelini net ortaya koymadi diyende çıktı tam komedi be:DDDbiraz daha diretirsen zoro KK olacak bence kabullen zoro>imu:D
Valla zoro ile alakalı ne kötü bir şey dedim orda ne de eleştirdim sadece zoro, luffy ile eş izlenim vermiyor dedim adamlardan linç yedim :D Kanıt olarak da zoro kendini hiç yormadı picadan çizik almadı dediler ben de tamam haklısınız luffy dofiyi crackeri katayı yenerek halt yemiş dedim :)

@Densetsu no Samurai Bende b.haki ile alakalı olduğunu düşünüyorum Wano'da Samurayların ateş Zou'da Minklerin de elektrik elementini kontrol ettiklerini düşünüyorum. Zaten teknik olacak ama b.hakiden yararlanılarak oluşturulacağını düşünüyorum k.haki'nin geleceği görme mevzusu gibi über şeyler çıkacaktır b.hakiden. Hatta Thunder Mcguy'ın bu sayede kılıcı ile şimşek çıkardığını düşünüyorum. Kendisi bir mink değil çünkü.
Bu vatandaş kadran kullandığını söylememiş miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Minklerin tamamı elektrik kullanıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık