Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7-8 senedir forum takip ediyorum. Arada yazarım konuşurum. Bilen bilir beni. Son 1 haftadır degisik konularda lan li lun lu konuşmalar yok o işedi yok o sıçtı muhabbetleri. Hayırdır arkadaşlar ne oldu size???? Silkinin kendinize gelin. Yaşım oldu 31. Büyüğüm de var küçüğümde var bayandan var. Yazacağıniz o muhabbetleri ozelden yazın. Bizi rahatsız etmeyin lütfen. Diyeceğim bu kadar. Seviliyorsunuz

lisede sosyalist bir arkadaşım vardı. ne zaman beni WC de görse: "ooo siz de mi bu işi yapıyorsunuz derdi."(galiba sınıfsal eşitliğin yakalandığı nadir bir eylem olmasından ötürü, böyle bir hiciv yapıyordu. ) bu meseleyi bir arkadaş "tuvalette bile adamın karizmasından bahsedersiniz. "diyerek hiciv yaptı. fakat mesele o eylemin hakili yapıldığına kadar gitti. milletçe bu konulara çok meraklıyızdır. ama Zoro'nun ilk görüldügü günde bu şekilde karikatürize edilmesi olmamış arkadaşlar...

Zoro fanlarına laf ediliyor da Luffye de kimse toz kondurmuyor ama. Yok onu yenmiş yok bunu, nasıl yendi kardeşim tek dövüşte yendi mi ? kaçmadan yendi mi? yardım almadan yendi mi? Tamam Luffy reis çok güçlü kabul ama Zoronun kesinlikle ondan aşağı kalır yanı yok. Argüman yok diyorsunuz da, ne diyelim adam tek atıp geçiyor yok neymiş dövüştüğü kişiler arasın da fark var. Zaten o yüzden Zoro tek atıp geçiyor ya, eğer bariz Luffynin düşmanından güçsüz birini aynı Luffy gibi zorlanıp yenerse tamam derim de öyle bir şey de yok adam TEK ATIYOR TEK. Oda adamı saklamak istediği için üstüne gitmedi. Kapalı kutu deyip sonra Zoro g4 de yenilir ne demek oluyor o zaman? Kılıç koktuğu kadar lastik kokusu da var forum da.

Oo reyisin meyve bıcağıyla yaptığı show sizi bu kadar gerdiyse,3 kılıcı alınca buralar iyice çekemez adam dolar yahu.Reyis Allah'ın izniyle Wano'yu bi ele geçirsin de

Yeni bölüm gelseydide biri bu zoroyu evire çevire dövüp kodese tıkmış olsaydıda bizde meyve pıcagınan baraka(konserve kutusu) kesme muhabbetinden kurtulaydık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık