Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O son resimdeki garip gözlü im bilmemne miymiş auhsshjsh ben shanks zannettim onu ya sjshsjh haki kullanırkenki hali falan :D Vay arkadaş ..

Kuma zalim lakabını kral olduğu zamanlarda almış olabilir. Kuma'nın gerçekten bu duruma düştüğüne inanamıyorum. Adam bilincini kaybederek süper silah olur diye bekliyordum. Hükümet önemli bir gücü kaybetmiş oldu.

Şaka yapıyorsunuz sanıyordum da ciddi ciddi İm'in Mihawk olduğunu mu düşünüyorsunuz ? O kadar da değil.Mihawk çok önemli bir karakter orası ayrı ama hükümetin başı çıkacak kadar da değil.Ha isim bağlantısı ve gözlerden bir ilişkileri ya da bir şekilde bağlantıları olabilir ama direk Mihawk'ın çıkmasına ihtimal vermem.

Kuma zalim lakabını kral olduğu zamanlarda almış olabilir. Kuma'nın gerçekten bu duruma düştüğüne inanamıyorum. Adam bilincini kaybederek süper silah olur diye bekliyordum. Hükümet önemli bir gücü kaybetmiş oldu.
Shabody'den Yeni dünyaya geçen korsanlardan dayak yemiş adam gemiyi korumak için, ne faydası olacak hükümete? Hala gl seviyesinde olan adamlar o hale getirmişti Kuma'yı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık