Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsi kılıç değil diyorum? :D

Valla hiç FT'ye sıradan bakıyor gibi durmuyordun yav. Hayret.
Tekrar baktım balta falan da var. Kılıç baltayı kapsar, Mihawk en iyi balta ustası da sayılır. Başka kaçırdığım silah varsa kesici olduğu sürece sıkıntı yok.

Kılıç ustası değillerse neden temsilen kılıç, balta dikiyorlar, başka bir temsil aracı bulabilirlerdi ama özellikle kesici aletleri seçmişler, kullandıkları için. bence :)

Mihawk'ın göz çevresi köşeli. Bunun daha yuvarlak. O kişi Mihawk olamaz. Sadece şahin gözlerden dolayı akrabası falan olabilir.

Bu adamın/kadının da üstünde biri çıkar mı ilerde? :flaugh:

Tekrar baktım balta falan da var. Kılıç baltayı kapsar, Mihawk en iyi balta ustası da sayılır. Başka kaçırdığım silah varsa kesici olduğu sürece sıkıntı yok.

Kılıç ustası değillerse neden temsilen kılıç, balta dikiyorlar, başka bir temsil aracı bulabilirlerdi ama özellikle kesici aletleri seçmişler, kullandıkları için. bence :)
Kesici aletler sablanabildiği için :oops:

Ben ikna oldum ama adına yakışmadı bu ironi. :oleyo:

İmu-sama Mihawk olsa, bahsedilen ışıkları ortadan kaldırmak için binbeşyüzellimilyonmilyarkere fırsatı vardı. Saçmalamayı kesinde bir kez olsun bölümü okuyun mantıklı okuyun ama kuruntu yapmayın te allam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık