Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu seri dövüş ce macera serisi olma özelligini kaybetti. Dedektiflik kitapları gibi bir seri oldu. Dedektiflik kitaplarıda sonu bikindikten sonra hiç bir zaman 2. Defa okunmaz. Yani şunu diyorum. E. Oda ya dahi felan diyorlar ya hiç alakası yok. Normal bir dedeflik kitabi yazariyla aralarında hiç bir fark yok. Seri bittikten sonra D.B. gibi kalıcıda olmayacaktır. Ama seri bittikten sonra oda zengin bir hayat yaşamış olacaktır. Ki eger yaşarsa!!!

Yani nedir arkadaş bu kadar yeni gizem katmanın amacı yeter be! Açıklamaya başlasan zaten 200 bölüm sürer.

Birde diyorsun ya 20 yil sonra artık devrimcileri 5 yıl sonra goruseileri gösterir. Evet gösterir ama 20 yıl sonra devrimcilerin Dragondan başka bir lideri oldugunu gösterir onunda yüzünü göstermez. Goruseilerinde eskide falan kralligin krali oldugu gösterilir:)

Ondan sonrada oda dahi!!! Hadi be ordan
Abi ben konuşmak istemiyorum bu konuda ama Oda Reyis te bizim kadar farkında. Yani yıllardır takip ediyoruz adamın mangasını hemen de sırt çevirmeye gerek yok. Benim kanaatimde kendisi hikayenin sonunu planlamaya başladığı için kilit karakter olacak şahısları gizem olarak ekledi. Bundan sonra bir Kayalar veya İmu kilit olacak demek ki. Yani ne bekliyordunuz ortada gezen teorilerin tutmasını mı. Bir de böyle bakın olaylara. Umudunuzu kesmeyin öyle hemen.
Edit: Haklı serzenişlere lafım yok elbette. Ama seriyi hemen yerin dibine sokmak ta yanlış demek istiyorum.

Bu seri dövüş ce macera serisi olma özelligini kaybetti. Dedektiflik kitapları gibi bir seri oldu. Dedektiflik kitaplarıda sonu bikindikten sonra hiç bir zaman 2. Defa okunmaz. Yani şunu diyorum. E. Oda ya dahi felan diyorlar ya hiç alakası yok. Normal bir dedeflik kitabi yazariyla aralarında hiç bir fark yok. Seri bittikten sonra D.B. gibi kalıcıda olmayacaktır. Ama seri bittikten sonra oda zengin bir hayat yaşamış olacaktır. Ki eger yaşarsa!!!

Yani nedir arkadaş bu kadar yeni gizem katmanın amacı yeter be! Açıklamaya başlasan zaten 200 bölüm sürer.

Birde diyorsun ya 20 yil sonra artık devrimcileri 5 yıl sonra goruseileri gösterir. Evet gösterir ama 20 yıl sonra devrimcilerin Dragondan başka bir lideri oldugunu gösterir onunda yüzünü göstermez. Goruseilerinde eskide falan kralligin krali oldugu gösterilir:)

Ondan sonrada oda dahi!!! Hadi be ordan
Dünyanın en çok satan ve satmaya devam eden serisinin ve en iyi mangaları arasında gösterilen serisinin öyle senin dediğin gibi bir şey olacağını sanmıyorum.

Tayfayı son terk edicek adam zorodur net oğlu net . Zoro vs Luffy şuan ki seviyede yada ileryen seriler de Luffy her zaman alır haki de iyice üstünleşti luffy gerek kral hakisi gerek görüş gerek silahlanma gear 4 ile zoro baş edemez edememesi lazım da . o değil de ben yine epic düşünüyorum da wano arkını gösterdiklerin de bizim zorolar paket olmuş olabilir kayıp vermiş yada yara almış olabilirler bence.

Wano Zoro'nun Arc'ı tabi gönül ister ki olaylar hızlı gelişsin her şeyi görelim ama görmek isteyeceğim son şey kurallara aşırı bağlı 2. kaptan'ın kaptanla vs yapması olurdu. Şakası bile hoş gelmiyor ne yazık ki...
Umarım Zoro'nun üst level'e geçişi ve kapalı gözüyle alakalı bir şeyler olur soyunu sopunu çıkarırlar. 3 küpe konusuna çok takıldım ve bu defa oraya bağlamasını da bekliyorum.

Zoro’ya anlam yükleme çabaları vol3545678.
Luffy vs Zoro yaptırma çabalarını anlamsız ve gereksiz buluyorum bu konuda bir fikrimi belirteyim, yoruma gelirsek Zoro'nun senin yazdığın şeye ihtiyacı falan yok, adam zaten 2y den sonra kendini ispatlayacak kadar bile yorulmadı. Şu Zoro'yu gömme sevdasını anlamış değilim birileri çılgınlar gibi desteklese ne olur desteklemese ne olur, zorunuza giden ne ? varsın güçlü olsun bir sürü adamdan hasır şapka tayfası sağ kolu değil mi ya da zoro'nun zayıf çıkmasını ümit etmekle siz neyin "volume"12345'ü peşindesiniz? Ben burada Zoro Yonko alır yazsam kırmızı görmüş bir boğaya dönüşmeye gerek var mı gülüp geçmen gerekir en fazla.

Luffy vs Zoro yaptırma çabalarını anlamsız ve gereksiz buluyorum bu konuda bir fikrimi belirteyim, yoruma gelirsek Zoro'nun senin yazdığın şeye ihtiyacı falan yok, adam zaten 2y den sonra kendini ispatlayacak kadar bile yorulmadı. Şu Zoro'yu gömme sevdasını anlamış değilim birileri çılgınlar gibi desteklese ne olur desteklemese ne olur, zorunuza giden ne ? varsın güçlü olsun bir sürü adamdan hasır şapka tayfası sağ kolu değil mi ya da zoro'nun zayıf çıkmasını ümit etmekle siz neyin "volume"12345'ü peşindesiniz? Ben burada Zoro Yonko alır yazsam kırmızı görmüş bir boğaya dönüşmeye gerek var mı gülüp geçmen gerekir en fazla.
Eee madem duyar kasıyorsun bu kadar benim Zoro’yu gömmem neden bu kadar zoruna gitti?

Eee madem duyar kasıyorsun bu kadar benim Zoro’yu gömmem neden bu kadar zoruna gitti?
Gerek var mı duyar kasmaya kime ne ispatlayacağım 5 yılda attığım mesaj sayısı belli yukarıda, az düşünsen farkına varırsın. Sorunun cevabı alıntıladığın yazı içinde var tekrar okuyabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık