Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon, yeni amiral, fujinin planı, Im, kralların tartişması filan bir 20 bölüm sürerdi. Gazete haberiyle geçiştiricek olması kötü oldu.

Reverei'deki olayları görmemizi beklemeyin bence.Oda her zaman yaptığı şeyi yapar yine.Bütün altyapıyı,olacakların ipucunu verir o kadar.Reverei'de neler olduğunu anca Wano sonu falan öğreniriz.

Ya arkadaş hani 2 3 ay reverie işlenecekti, sözde bir çok sır günyüzüne çıkacaktı. Spoiler doğruysa adam dünya sır ekleyip wano'ya geçiş yapıyor. Bu gidişle seri harbiden bitmez. Bizde her 2 hafta'da bir saçma şeyleri okuyup arada sırada güzel bölümnlere ooo demeye devam ederiz.

Ya arkadaş hani 2 3 ay reverie işlenecekti, sözde bir çok sır günyüzüne çıkacaktı. Spoiler doğruysa adam dünya sır ekleyip wano'ya geçiş yapıyor. Bu gidişle seri harbiden bitmez. Bizde her 2 hafta'da bir saçma şeyleri okuyup arada sırada güzel bölümnlere ooo demeye devam ederiz.
Valla ben ölene kadar devam etse bir kere bile şikayet etmem heralde. Tahminen 30 yılım vardır rahat rahat seriyi takip edebileceğim

Valla ben ölene kadar devam etse bir kere bile şikayet etmem heralde. Tahminen 30 yılım vardır rahat rahat seriyi takip edebileceğim
Tayfanın işlendiği bölümlerin çoğu doldurmalık olmasa bende şikayet etmem ama 100 bölümlük sezonların %40-50'si gereksiz bölümlerden oluşuyor. Şimdi dönüp arkaya bakınca bir sezonun ilerleyişi gerçekten kaplumbağa hızıyla gerçekleşiyor. Ben sabırsızlıkla yeni bölüm bekleyen biriyim. Dressoaran'ın sonundan beridir ise manga'dan takip ediyorum. 3-4 yıl geçti ve bunca yılda raftel ve sırlarla alakalı çok az şey açığa çıktı ve üstüne daha fazla sır eklendi. Şöyle basit bir hesap yapınca Serinin %65-70'nin tamamlandığını söyleyebiliriz ancak açıklanan ciddi bir gizem yok. Anca yokta var olan kırmızı poneglyfler, Roger'la yolculuk yapan kedi köpek, herşeyin sesini duyup onlarla konuşan wano'lu velet gibi yarı gizem harici hiç bir şey görmedik.

Tayfanın işlendiği bölümlerin çoğu doldurmalık olmasa bende şikayet etmem ama 100 bölümlük sezonların %40-50'si gereksiz bölümlerden oluşuyor. Şimdi dönüp arkaya bakınca bir sezonun ilerleyişi gerçekten kaplumbağa hızıyla gerçekleşiyor. Ben sabırsızlıkla yeni bölüm bekleyen biriyim. Dressoaran'ın sonundan beridir ise manga'dan takip ediyorum. 3-4 yıl geçti ve bunca yılda raftel ve sırlarla alakalı çok az şey açığa çıktı ve üstüne daha fazla sır eklendi. Şöyle basit bir hesap yapınca Serinin %65-70'nin tamamlandığını söyleyebiliriz ancak açıklanan ciddi bir gizem yok. Anca yokta var olan kırmızı poneglyfler, Roger'la yolculuk yapan kedi köpek, herşeyin sesini duyup onlarla konuşan wano'lu velet gibi yarı gizem harici hiç bir şey görmedik.
Ben en çok rock grupunun ne olduğunu merak edeyorum tabi oda bunuda geçiştirmezse

Ben de diyordum bizim tayfa olmadan ya da en azından Luffy olmadan bu seride 800 bölümdür tek bir ark olmadı. Niye değişiklik bekliyorduk ki :)

Bu arada Zoro'cular yaşadı :oleyo:

Olley be Wano'ya geçiyoruz :D Ama çok fazla soru işareti kaldı akılda :( Olsun artık Zoro'yu, Usopp'u, Robin'i, Franky'i görmek istiyorum. Luffy, Chopper, Usopp üçlüsünün şaklabanlıklarını görmek istiyorum. Zoro ile Sanji'nin atışmalarını görmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık