Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ile Zoro aynı ligin adamı ben bunu diyorum, aralarında siklet farkı yok. Ödül de buna işaret ediyor. Artık ikisi de farklı zamanlarda ödül artışı almadıkları sürece aşağı yukarı aynı ödüle sahip olurlar.

Yani Usopp 200 milyonluk bir korsan mı:/ Bizim tayfa olmasa harcarlar, kasla falan olmuyor bu iş.
100 milyon zaten hakediyor 150 edebilir en fazla 50 milyon fazla vermişlerdir.Adam tehlikeli kaç milyonluk adamları kurtardı namı çok yayılmıştır onun da etkisi var tabii.

100 milyon zaten hakediyor da en fazla 50 milyon fazla vermişlerdir.Adam tehlikeli kaç milyonluk adamları kurtardı namı çok yayılmıştır onun da etkisi var tabii.
Usopp 100 milyon ödülü hak ediyor bence de ama 200 milyon işin geyiği oldu. Adamı tanrı ilan ettiler. Ödüller biraz bol keseden veriliyor alt tabakada.

Şimdiki ödül asıl hak ettiği ödül, şimdiye kadar ödülü kıstılar ki arka plandaydı hep ama şimdi kimdir nedir ortaya çıktı.

Aşçı dediler küçümsediler, Zoro için ise ikinci kaptan diye dedikodu çıkardılar ama şimdi gördüler ki Sanji de varmış, sadece yemek pişiren aşçı değilmiş.

Evet, haklısın. Adamın sıradan bir aşçı, eleman olmadığını fark ettiler.
Şu bigmom arcında hakettimi bu ödülü

Şimdiki ödül asıl hak ettiği ödül, şimdiye kadar ödülü kıstılar ki arka plandaydı hep ama şimdi kimdir nedir ortaya çıktı.

Aşçı dediler küçümsediler, Zoro için ise ikinci kaptan diye dedikodu çıkardılar ama şimdi gördüler ki Sanji de varmış, sadece yemek pişiren aşçı değilmiş.

Evet, haklısın. Adamın sıradan bir aşçı, eleman olmadığını fark ettiler.

Umarım Zoro içinde bir aile geçmişi bir soy iyi bir ata dede çıkarır bu gücü bir yere bağlaması gerekiyor sırf bir söz uğruna olabilecek bir güç değil bence mesela Luffy Garp ve Dragon - Sanji Winsmoke - Usopp - Yasoop Zoro'nun da geçmişi ile ilgili bir şeyler öğrenmenin vakti yaklaştı artık.

Umarım Zoro içinde bir aile geçmişi bir soy iyi bir ata dede çıkarır bu gücü bir yere bağlaması gerekiyor sırf bir söz uğruna olabilecek bir güç değil bence mesela Luffy Garp ve Dragon - Sanji Winsmoke - Usopp - Yasoop Zoro'nun da geçmişi ile ilgili bir şeyler öğrenmenin vakti yaklaştı artık.
Wanoda muhtemelen çıkarıp arcı uzatacak.

Şu bigmom arcında hakettimi bu ödülü
Yonko adamları ile çarpıştı, Bu adamların ayakçısı Pekoms'un 330 milyon ödülü var. Zaten bu ödül civarı bir hakkı vardı eskiden, onu aldı. Yani çıkış yaptı, göz önünde artık, tanındı.

Zoro kesin prens çıkar zaten :D Boşuna bu karakterleri ailesiz çizmiyor, hepsini bağlayacak bir yerlere.

Umarım Zoro içinde bir aile geçmişi bir soy iyi bir ata dede çıkarır bu gücü bir yere bağlaması gerekiyor sırf bir söz uğruna olabilecek bir güç değil
Neden değil ? Atadan,soydan gelen bir güç olduğuna katılıyorum ama seride bunun istisna örnekleri de var.En basitinden amiraller,BM,Kaido,WB vs. diye gider.Zoro'nun geçmişinde bilmediğimiz şeyler varsa öğrenmek güzel olur ama güçlü bir soya dayanmasını şahsen istemezdim.Sokak çocuğu olarak kalsın.

100 milyon zaten hakediyor 150 edebilir en fazla 50 milyon fazla vermişlerdir.Adam tehlikeli kaç milyonluk adamları kurtardı namı çok yayılmıştır onun da etkisi var tabii.
Ussop 200 milyonuda hakediyor. Bellamy seviyesi var Ussop şuan en az. Nami falan direk 400'ü hakediyor, zira zeus power upunu aldı rahat eder 400 milyon. Bir Enel değildir ama 400 milyon veya biraz üstünü hakediyor kanımca.

Düşünsenize Nami'nin o 2 yıl önceki '' Serap '' tekniğiyle zeustaki yıldırımı boşalttığını rakibe karşı, bence baya sağlam. Zira Nami fiziksel gücüyle bile bir mink olan Wanda'yı altına aldı, boş değil.

Tayfanın en ezik adamı Ussop 200 milyon ediyor bana göre. Zoro'nun gerçek seviyesini bilmiyoruz, ama Shogun'u yenerse 1 milyardan fazla eder kanımca. O Shogun komutanlardan güçlüdür. Sanji ise balıkadam adasındaki saldırısı epey giderliydi, Jinbe'nin saldırısıyla eşdeğerdi. Perospero'yu falanda yenebilir, şeker ateşe karşı zayıf ya. Sanji'de 800 milyonluk bir adamdır aşağı yukarı.

Tayfanın ödüllere bakmayın, şuan aldığı ödüllerin en az 2 katı adamları bile döverler bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık