Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İm'in illa Mihawk'un kendi olması gerekmez. Bildiğimiz bir Mihawk var evet ama birden fazla Mihawk olabilir. Yosaku'nun ilk lord tanımında, Oda'nın arkada resmettiği 7 tane kılıç ustası vardı ama sonradan nedense Oda bunu değiştirmiş. Oda daha en baştan altı yolun Mihawk'u gibi bir şey düşünmüş olabilir. Böylece neden tek başına ve amaçsız gibi takıldığı anlaşılır.

İm'in illa Mihawk'un kendi olması gerekmez. Bildiğimiz bir Mihawk var evet ama birden fazla Mihawk olabilir. Yosaku'nun ilk lord tanımında, Oda'nın arkada resmettiği 7 tane kılıç ustası vardı ama sonradan nedense Oda bunu değiştirmiş. Oda daha en baştan altı yolun Mihawk'u gibi bir şey düşünmüş olabilir. Böylece neden tek başına ve amaçsız gibi takıldığı anlaşılır.

Oda eskiden çok fazla önem vermiyordu çizime ben ona inanıyorum. Mesela Kaido'nun eski çizimi tam bir fiyasko :D

Yaz yaz. Yoksa kendi kendime konuşuyorum. Kimsenin bir şey yazdığı yok.
Hehe sen istedin;
Im-sama Vivi'yi kendi odasına çağırır ve kendi elleri ile öldürür.Shirahoshi bunu duyar ve antik silahlığını kullanıp deniz canavarlarını çağırır.bir değil iki değil üç değil onlarca Deniz canavarları kırmızı hat'a vurmaya başlar.tam yıkılacakken Im-sama efsanevi gücünü gösterir.Ancak Im-sama sinirlenmiştir ve daha çok kan ister.Devrimcilere karışmayıp eğlenmek istemekteyken o an odasına sızmış olan Dragon'u ve diğer devrimcileri perte çıkartır :T

Hehe sen istedin;
Im-sama Vivi'yi kendi odasına çağırır ve kendi elleri ile öldürür.Shirahoshi bunu duyar ve antik silahlığını kullanıp deniz canavarlarını çağırır.bir değil iki değil üç değil onlarca Deniz canavarları kırmızı hat'a vurmaya başlar.tam yıkılacakken Im-sama efsanevi gücünü gösterir.Ancak Im-sama sinirlenmiştir ve daha çok kan ister.Devrimcilere karışmayıp eğlenmek istemekteyken o an odasına sızmış olan Dragon'u ve diğer devrimcileri perte çıkartır :T
Felaket senaryosu yaz dedik de gerçekçi olmasın demedik. :(

Bir de Vivi'nin aslında en başta düşman olarak tasarlandığı gerçeği var. Vivi'den bu arc olmasa da büyük bir ihanet bekliyorum,

Oda eskiden çok fazla önem vermiyordu çizime ben ona inanıyorum. Mesela Kaido'nun eski çizimi tam bir fiyasko :D
Evet öyle bir durum var Kaido, Kanjuro falan baya alakasız çıktılar ama aksi çıkana kadar bir umut var :D

Hehe sen istedin;
Sonra tahtın arkasından zincirlere bağlı biri emekleyerek çıkar. Im-sama yakalarını silkeleyip ona yönelir ve sırtına oturur. Emekleyerek yürüyen zincirli ve perişan haldeki kişi Roger'dır. Meğer idam etmemiş köle etmişler adamı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık