Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki tarafında karizmasını çizmez Oda. Kısa bir güç gösterisi yaptırıp arcı kapatabilir.

Hazine olayı için türlü türlü tahminler var. Antik silah, meyve ağacı vs. Ben daha farklı bir şey bekliyorum açıkçası. Kutsal altın kısmı, kutsallara ödenen vergi de olabilir dediğin gibi.
Kutsal altının normal altın ve vergi anlamında olması ilk akla gelen. Ama Kutsal Ejderlerin altına ihtiyaç duyması gerçekçi durmuyor ve böyle bir şeye başka bir ülkede rastlamadık bu sebeple -farklı bir şey- çıkması çok olası ve bu "Hazine"ile ilgili olabilir.

Hazine meyve olmaz diye düşünüyorum, Antik Silah olabilir. Ama olsun istemem. Uranüs daha farklı bir kurguda ortaya çıksın isterim. : o)

Plüton'u asırlar önce Alabasta'da bulup almış olabilirler ama ona da pek ihtimal vermiyorum.

Hazine olayı için türlü türlü tahminler var. Antik silah, meyve ağacı vs. Ben daha farklı bir şey bekliyorum açıkçası. Kutsal altın kısmı, kutsallara ödenen vergi de olabilir dediğin gibi.
Baron Münchausen gerçek hayatta Montblanc gibi biriymiş. Aynı isimde bir film var ve filmde Ayın Kralı olarak geçen kişinin tipini şu videoda görebilirsin.

Hatta filmde şöyle bir karakter varmış.

Ben filmi izlemedim ama Oda'nın esinlendiği belli. Kişiye ya da filme bakılarak da tahminler yapılabilir.

Olay belli devrim savaş başlatacak Kişiler tanıtılacak , Wano bittiğinde savaş bitmiş haberlerini almış olacağız .

Olay belli devrim savaş başlatacak Kişiler tanıtılacak , Wano bittiğinde savaş bitmiş haberlerini almış olacağız .
Savaş olmaz ya. Çatışmadan öteye gitmez sanmam. Zaten bazılarını geride bırakmışlar. Sadece ilan olcaktır. Bu arc göreceğimizi görürüz. Sonra arc aralarında gelişmeler olur düzenli olarak.

Zaten benimde düşüncem kısa olacağı yönündeydi. Ama yaklaşık 20 bölüm bekliyordum. Aşağı yukarı Zoo'ya yakın bölüm sayısı bekliyordum ki onunda 23 bölümü var. O yüzden savaş beklemeyin adamlar savaş ilan edecek dedim. Ama 10 bölümde şaşırttı.
http://www.korsanfan.com/konu/905-güzel-bir-dünya.6895/page-47#post-942386

Birde Ekime kadar 16 hafta var. Ortalama 4 bölümde bir ara verdiğini hesaba katarsak 12-13 bölüm hadi ona düz 15 bölümümüz var diyebiliriz.

Zaten benimde düşüncem kısa olacağı yönündeydi. Ama yaklaşık 20 bölüm bekliyordum. Aşağı yukarı Zoo'ya yakın bölüm sayısı bekliyordum ki onunda 23 bölümü var. O yüzden savaş beklemeyin adamlar savaş ilan edecek dedim. Ama 10 bölümde şaşırttı.
http://www.korsanfan.com/konu/905-güzel-bir-dünya.6895/page-47#post-942386

Birde Ekime kadar 16 hafta var. Ortalama 4 bölümde bir ara verdiğini hesaba katarsak 12-13 bölüm hadi ona düz 15 bölümümüz var diyebiliriz.
Sen Cumartesi demişsin ben geçen sene fmsmdm bu 10 bölüm göreceli zaten; uzar her türlü.

Kutsal altının normal altın ve vergi anlamında olması ilk akla gelen. Ama Kutsal Ejderlerin altına ihtiyaç duyması gerçekçi durmuyor ve böyle bir şeye başka bir ülkede rastlamadık bu sebeple -farklı bir şey- çıkması çok olası ve bu "Hazine"ile ilgili olabilir.

Hazine meyve olmaz diye düşünüyorum, Antik Silah olabilir. Ama olsun istemem. Uranüs daha farklı bir kurguda ortaya çıksın isterim. : o)

Plüton'u asırlar önce Alabasta'da bulup almış olabilirler ama ona da pek ihtimal vermiyorum.
Aynen orası da mantıklı tabii.

Antik silah olmasını ben de istemem. Olacağını da düşünmem çünkü ellerinde öyle bir şey olsaydı korsanlara karşı çoktan kullanırlardı. Ama bir yandan da ''antik silahlar hep korsanlar yada krallarda mı olacak, bir tanesi de WG veya kutsallarda olsa keşke'' diyorum. Tamamen ikilemde kaldım ya :bilmem:Bekleyip görmek en iyisi.

Baron Münchausen gerçek hayatta Montblanc gibi biriymiş. Aynı isimde bir film var ve filmde Ayın Kralı olarak geçen kişinin tipini şu videoda görebilirsin.

Hatta filmde şöyle bir karakter varmış.

Ben filmi izlemedim ama Oda'nın esinlendiği belli. Kişiye ya da filme bakılarak da tahminler yapılabilir.
Norland mı? Alttaki adam da Van Augur'a benziyor. Ayın Kralı kutsallara mı benziyor? Anlayamadım :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık