Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana Koala'nın Betty'e "Biz hükümeti değil ejderleri indireceğiz" demesi çok ama çok saçma geldi. Bunun senelerce yapılan bir plan olması lazım ve üst düzey bir komutan da neler yapılacağını biliyordur elbet. Sırf okuyucuya anlatmak için hiçbir şey bilmiyormuş gibi Betty'e bunların söylenmesi acemi kurgucuların yapacağı bir hata bence. Bu bize çok farklı bir şekilde de anlatılabilirdi.
Not: Seni seviyorum Fujitora.

Garpa saygı duydum gerçekten neden Amiral olmadığını ve rütbe istemediğini gayet iyi anlıyorum.Eger Amiral olursa Kutsal okuzlerin bir nevi koruyucusu olacak...Kutsal okuzlere saldirildiginda gitmem diyemeyecek emir gereği...Onlarin yaptığı pislikler karşısında mazlumları koruyamayacak... Ama bir gün Denizcilerin tarafın da olmaninda kaymagini yiyeceginden eminim.Sonuncta tüm savas bittiğinde kutsal okuzlerin ipliği pazara çıktığında Garp filo Amirali olacak...Dragon Devrimi yapan adam Luffy de halk kahramanı olacak...

Yeni krallar ve kraliçeler çok iyiydi. Matruşka prensesler özellikle :alkis:
Stelly serideki en itici karakter olma noktasında ilerliyor. Keşke çıkan kavga gürültüde arada kaynatsalar onu da ama yanında hiç kin tutmayan üvey kardeşi varken ona bisey yapamazlar :(

Koala neden gitmedi acaba. Ivankov ortalarda gözükmediğine göre o Dragon ile gitmiştir. Bakalım ne planlıyorlar devrimciler.

Gelecek bölüm Vivi, Dalton, Riku falan gelir tanıdıkları görürüz bu sefer. Dünya hükumetinin yarısı Luffy'nin kankası :/

Aslında devrimcilerin yaptığı şeyin başarılı olma ihtimali seri açısından pekte mantıklı gelmiyor.Çünkü eğer devrim gerçekleşirse dünyanın yeni yöneticisi konumuna Dragon geçicek ve Luffy bi kaçak korsan olucak dünyanın düzeni tepetaklak olucak ve korsan krallığı, dünyanın en özgür adamı olmak gibi düşünceler çokta değerli olmicak.
Uzun lafın kısası devrimciler burdan %99 ihtimalle başarısız olarak ayrılacaktır ve Sabo üzerinden bir Ace senaryosu daha görebiliriz

Akainuya acıdım yav :D
Adam ne dese dinlemiyorlar :hhh:

Yalnız fuji reisin “denemek istermisin ?” sözü beni benden aldı.

Bölümde çok güzel ayrıntılar bulunuyor.

Tayfa dışında böyle bölümler görmek güzel.

Nedense Vegapunk'u hep genç biri olarak hayal etmiştim ben. Gözümde 20li yaşlarda, gözlüklü hafif manyak bir tip canlanıyordu. Yaşlı olması daha mantıklı gerçi ama genç bir dahi olsa daha iyi imaj bırakırdı sanki :bilmem:

Nedense Vegapunk'u hep genç biri olarak hayal etmiştim ben. Gözümde 20li yaşlarda, gözlüklü hafif manyak bir tip canlanıyordu. Yaşlı olması daha mantıklı gerçi ama genç bir dahi olsa daha iyi imaj bırakırdı sanki :bilmem:
Fuji o kadar yol tep etmiş gitmiş ama Vegapunk efendi ortalıkta yok! Çünkü o biiiiiiiiiir Devrimci! :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık