Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümler bizi bekliyor gibi devrim ordusundaki komutanlar keşke kendileri de dövüşselerdi ve Dragonun Teachi oyuna getirdiğini düşünüyordum sanırım Sabonun zırh hakisinin güçlü olduğu kadar görüş hakisi de bir o kadar zayıf Burgessin onları takip ettiğini biliyordur diye düşündüm ama salak gibi kendini takip ettirmiş.

1)Devrimciler zannettiğin kadar güçlü.Koskoca kutsal Ejderlere savas açmayı düşünüyorlar
2)Karasakalla savaşmanın hiç bir anlami yok çünkü yerleri belli olmuş hemen tüymüşler akillica hareket.
3)52 milyonluk adama 4 adam gitmemiş.Halka "DESTEK" olmaya gitmişler.
İlk dediğini yapmak onu güçlü yapmaz. Herkes herkese savaş ilan edebilir. Bu onu güçlü yapmaz açıkcası.
İkincisi ben tüymelerine kafayı taktım. Bunlarca yıldır gizli üssünü şaklamışsın bir çok planların silahların orada. Orayı biraz daha savunabilir Yani. İlk tehlikede hemen kaçıp gitmez.
Üçüncüsü destek olmak yardım etmek demektir. Tek bir komutan neden yetmiyor da 4 ü birden gitmiş?? Herhalde forumda şu anda kimse 50 milyonluk korsanları devrimcilere denk görmüyordur.
Tabi bu sadece spolier o yüzden erken yorum yapmamak lazım

Devrim ordusu banada okadar güçlü gelmedi. İleride Luffy'nin filosu yardım edecek bunlara gibi yoksa denizciler ezer geçer.

Dragon ile Luffy karşılaşmasını Shanks ile olandan daha çok bekliyorum.Ama daha uzun bir süre göremeyeceğiz sanırım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık