Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

904: Luffy Öfkelenir! O-Tama'yı Tehlikeden Kurtar!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm 904 demek. Vay anasını sayın seyirciler. Acaba bu seri sıkıştırılıp tekrar çizilmeye başladığında bu bölümler kaça gelir. 400 bölüme sığar mı acaba?

Oda'nın bu konuda bir talimatı var mı acaba? Kendisi bunlara onay veriyor mu merak ediyorum!?
Size daha öncede bunu yazmıştım.

Mangada olan şeyler ve sbs hariç filler. Aslı yok yani. Birde databook vivre card magazin filan diyorlar ama onlara hiç bakmadım.

Şunu kesin olarak söyleyebilirim, animede bir sahne uzatıldıysa "Demek ki aslında böyleymiş." diye bir şey diyemeyiz. Onlar filler sahnelerdir. Tartışmalarda da argüman olarak kullanılamaz. Oda'nın "Evet bu sahne filler deüil canon." demesi gerekir. O yüzden filmler dahi fillerdır. Mangaya etkileri yoktur. Oda'dan onay alıyorlardır kısmı gerçeği yansıtmamaktadır.

Mangada olan şeyler ve sbs hariç filler. Aslı yok yani. Birde databook vivre card magazin filan diyorlar ama onlara hiç bakmadım.

Şunu kesin olarak söyleyebilirim, animede bir sahne uzatıldıysa "Demek ki aslında böyleymiş." diye bir şey diyemeyiz. Onlar filler sahnelerdir. Tartışmalarda da argüman olarak kullanılamaz. Oda'nın "Evet bu sahne filler deüil canon." demesi gerekir. O yüzden filmler dahi fillerdır. Mangaya etkileri yoktur. Oda'dan onay alıyorlardır kısmı gerçeği yansıtmamaktadır.
@İtachi_27 Kısaca sadece mangaya bakıyoruz gerisi faso fiso.

Lakin bu sahnelerin seriye zarar verdiğini düşünemiyorlar mı bu adamlar? Şimdi Batman'ı yenemeyen Luffy'yi izleyenler aynı Luffy'nin Kaido'yu yenmesini izlerken "hadi lan sende, çakma Batman'a diş geçiremedin Yonkou Kaido'ya nasıl kafa tutuyorsun" diye bir şaşkınlık yaratmayacak mı? Mesela mangayı okumadan direkt olarak sadece anime serisini izleyen biri bu şekilde düşünür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık