Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonraki bölümde neler olabilir tahmin edelim:

-Luffyler yavaş yavaş yolculuklarına devam ederler. Özellikle Chopper yaşanan olayların ve Big Mom'ın çok korkutucu olduğundan bahseder.

-Gemidekiler Zoro'lar ne yaptı diye tahmin yürütürler ve olanları onlara anlatmak için heyecandan ölüyorum tarzı komiklikler(!) yaparlar.

-Gemide ekstra bir misafir çıkabilir.

-Reverie'de kutsallar giriş yaparlar. Bir sayfanın tamamı onlara ayrılır. İsimleri falan zikredilir.

-Big Mom ve Katakuri arasında bir konuşma bekliyorum. Nasıl olur da Luffy'ye yenildin tarzında bir şeyler konuşulur.

-Son sayfada ya yeni bir amiral olur ya da Zoro tarafından bir haber olur ya da Marco gösterilir.

Son düzenleme:
Luffyler yavaş yavaş yolculuklarına devam ederler. Özellikle Chopper yaşanan olayların ve Big Mom'ın çok korkutucu olduğundan bahseder.

-Gemidekiler Zoro'lar ne yaptı diye tahmin yürütürler ve olanları onlara anlatmak için heyecandan ölüyorum tarzı komiklikler(!) yaparlar.

-Gemide ekstra bir misafir çıkabilir.
Big Mom ve Katakuri arasında bir konuşma bekliyorum. Nasıl olur da Luffy'ye yenildin tarzında bir şeyler konuşulur.
ya da Zoro tarafından bir haber olur ya da Marco gösterilir.
Tutmaz.

Herşeyi geçtim de Weevil in şekli çok kötü ya... Onu görünce sayfayı kapatasım geliyor :(
Az önce bir yerde görmüştüm. Üst taraf alt taraftan vergi falan kaçırıyor herhalde. Yoksa bu kadar arada fark oluşamaz.

Düşünsenize charlos sama Luffy yi öven devletleri terörist devlet ilan ediyor.
Hak etmiş olurlar. Sen yüzyıllardır iyi günde kötü günde yanında olanlara sırt çevirip bir özgürlük baharı adına yeni yetme korsanı destekle. Charloss bunları diri diri yaktırmazsa iyidir. :D

Weevil'e biri yüz nakli yapmış olabilir, annesi denen kadının isteği üzerine; önceki sürüme benzemesi için. Böyle düşünmemin sebebi boynundaki dikiş izleri.
Ayrıca bu adamı çok sempatik bulduğumu itiraf edeyim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık