Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimalle yendikleri düşmanlara hazırlıyordur.
Dalga geçme manasında gibi bir şey mi diyorsun ? Spodaki yazı çok işkillendirici geldi bana.Sanki Zeff hainmişte patronuna yemek hazırlıyormuş gibi.Tabii böyle bir şeyin ihtimali yoktur.

Baratie'ye birilerini gelmiş onlara hazırlıyor galiba.
Önemsiz birileri heralde.Yukarıda da dedim anlatılış şekli bi ilginç geldi nedense.Bana öyle geldi heralde.

Mihawk'a hazirliyor. Mihawk'ta kurtarcak şimdi onlari.
Mihawk'ın kurtarmak için oraya kadar gitmesine gerek yok.Adasından bi slash yollaması yeterdi.:/

Dalga geçme manasında gibi bir şey mi diyorsun ? Spodaki yazı çok işkillendirici geldi bana.Sanki Zeff hainmişte patronuna yemek hazırlıyormuş gibi.Tabii böyle bir şeyin ihtimali yoktur.
Yok dalga geçme değil. Aç olan birini kim olduğuna bakmadan besleme prensibinden dolayı tabak veriyordur diye düşündüm. Diğer adamları Zeff’e gemiden dışarı atalım dediğine göre çoktan yenmişler düşmanı.

From The Decks of the World: The 1 Billion Man Arc yapılırsa görürsün kime verdiğini. :oleyo:
Anlatılış şekli bi bana mı ilginç geldi yav ? Hani şey gibi değil mi...Zeff hain ve kötü taraf.Esrarengiz patronuna yemek hazırlıyor ve o sırada iyi taraf olan bizimkilerle aynı anda gösteriliyor.

Ben çok şaaptım galiba.:oleyo2:

Önemsiz birileri heralde.Yukarıda da dedim anlatılış şekli bi ilginç geldi nedense.Bana öyle geldi heralde.

Mihawk'ın kurtarmak için oraya kadar gitmesine gerek yok.Adasından bi slash yollaması yeterdi.:/
Yanlış anlaşılacak hiçbir şey geçmiyor ki :( Düşmanı yenmişler, içlerinden birine yemek hazırlıyor işte. Patron ne alaka :(

Yok dalga geçme değil. Aç olan birini kim olduğuna bakmadan besleme prensibinden dolayı tabak veriyordur diye düşündüm. Diğer adamları Zeff’e gemiden dışarı atalım dediğine göre çoktan yenmişler düşmanı.
He tamamdır.Dediğin gibi muhtemelen.Ben çok değişik anlamlar aramışım.:/

Yanlış anlaşılacak hiçbir şey geçmiyor ki :( Düşmanı yenmişler, içlerinden birine yemek hazırlıyor işte. Patron ne alaka :(
İçin kötü için. :(
Ben bi gidiyim elimi yüzümü falan yıkıyım.Direk spoya bakınca böyle oluyormuş.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık