Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin güçsüzlüğü yüzünden trio bozulmasın diye jimbei hem arkada kaldı hem kol bacak gider galiba. Hepsi sanjinin suçu

Luffynin Jinbei orda bırakması saçmalık resmen canavar üçlüde Sanjinin yerine Jinbei gelmesin diye yapılmış Jinbei haterları ve Sanji fanları sevinmiştir.

Bölüm dışı tayfa çizimlerinde neden Jinbei yok diye sormaktan dilimde tüy bitti. Adam geride kalıyormuş işte. Biriniz de çıkınız bana şu cevabı vermediniz. :(

Yalnız BM bayılınca Teach'in onu indirmesi daha rahat olur diyordum ama kadın eski haline dönmüş.BM'yi Teach'e yedirmicek mi acaba Oda ? Gerçi hala indirilme ihtimali var da şu spoilerle ihtimal azaldı gibi sanki.

Big Mom'ın eski haline gelmesine sevindim. Şu pasta saçmalığı yüzünden biri indirse yazık olurdu.

Yalnız BM bayılınca Teach'in onu indirmesi daha rahat olur diyordum ama kadın eski haline dönmüş.BM'yi Teach'e yedirmicek mi acaba Oda ? Gerçi hala indirilme ihtimali var da şu spoilerle ihtimal azaldı gibi sanki.
Şaka maka Sanji'nin lafları yalan mı oldu yoksa yolda düşer diye ümitler devam mı? :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık